nahoru

Zbraně, ženy, exploze a kaskadérské kousky. James Bond nemá v novém filmu čas zemřít

Petr Vagner 6. prosince 2019 • 09:20
Video se připravuje ...
Trailer k novému filmu James Bond: No Time to Die
• video: 
Youtube - James Bond 007

Je tu nový trailer k pětadvacátému filmu o anglickém špionovi jménem James Bond s krycím kódem 007. Tento díl je prý zároveň poslední, ve kterém hlavní postavu agenta ztvární Daniel Craig. Trailer je ve stylu Jamese Bonda prošpikovaný střelnými zbraněmi všech velikostí, krásnými ženami s pochybnými záměry a kaskadérskými kousky na zemi, na vodě, i ve vzduchu. Film s názvem No Time to Die (Není čas zemřít) bude opět akcí nabitý a hvězdně obsazený.

Kromě Daniela Craiga ve vedleších rolích opět uvidíme Ralpha Fiennese jako šéfa MI6, známého pod písmenem M, Bena Whishawa v roli Q a Naomie Harris v roli Moneypenny. Ze záporáku se vrátí Christoph Waltz jako Ernst Blofeld, ovšem nejspíše pouze v menší roli. Hlavního padoucha filmu si tentokrát totiž zahraje Rami Malek, známý z filmu Bohemian Rhapsody v roli Freddieho Mercuryho, za kterou si odnesl Oscara.

Slabé a ještě plagiát?! Bouřlivé diskuze kvůli písničce k nové bondovce >>>

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.