nahoru

Donna, Brandon i Steve míří zpátky do TV! V létě se vrátí seriál Beverly Hills s původním obsazením

Martin Bartkovský 28. února 2019 • 17:20
Video se připravuje ...
Beverly Hills - teaser a znělka z 90. let
• video: 
Facebook.com

Potkalo to Dallas, Pobřežní hlídku. Gilmorova děvčata, Městečko Twim Peaks i Červeného trpaslíka. Tyto ikonické seriály spojuje to, že se vrátily v novém tisíciletí i s částí nebo s kompletním původním obsazením. A podobně by na tom měl být i seriál Bevery Hills. Stanice Fox oznámila, že si na letošní léto objednala šestici dílů, a rovnou vypustila na svět teaser, který sice nic zajímavého neukáže, ale definitivně potvrzuje, že se staří hrdinové vrátí. Podívejte se na něj v úvodním videu. Následuje po něm původní znělka z vysílání TV Nova v 90. letech.

O jeden reeboot seriálu už se tvůrci pokoušeli v letech 2008–2012. Tehdy projekt 90210: Nová generace příliš nezaujal. Kromě názvu totiž neměl s původním seriálem nic společného. To by se nyní mělo změnit.

Vrátit by se totiž měla velká část z původní sestavy. Účast zatím potvrdili Jason Priestley (Brandon), Jennie Garth (Kelly), Ian Ziering (Steve), Gabrielle Carteris (Andrea), Brian Austin Green (David) a Tori Spelling (Donna). 

Původní seriál měl premiéru 4. října 1990 a celkem 293 dílů se vysílalo až do 17. května roku 2000. Prací na nových dílech je pověřeno kreativní duo, které tvoří Chris Alberghini a Mike Chessler. Oba pracovali už na sérii o nové generaci, tak snad tentokrát budou mít více štěstí. Co na návrat legendárního seriálu říkáte? Budete se dívat? A nechcete si o tom promluvit?

 

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.