nahoru

Uma Thruman přelomená vejpůl. Podívejte se na plakáty k novému násilnému filmu Larse von Triera

Martin Bartkovský 26. září 2018 • 14:08
Video se připravuje ...
Trailer na film Jack staví dům
• video: 
Aerofilms

Film Jack staví dům vypráví příběh sériového vraha Jacka, který cestou do pekla rekapituluje 5 epizod své temné kariéry. V hlavních rolích snímku Larse von Triera září Matt Dillon, Uma Thurman či Bruno Ganz. Týden před českou premiérou spatřují světlo světa plakáty s hlavními postavami filmu. A jsou patřičně “twisted”, stejně jako režisérův smysl pro humor, jak opakovaně ve svých filmech dokazuje. Sám svůj film popisuje stručně: „Léta jsem točil filmy o dobrých ženách, teď jsem natočil snímek o zlém muži,”. Plakáty najdete ve fotogalerii.

Jeden z největších evropských režisérů naší doby Lars von Trier se letos po sedmi letech klatby vrátil na festival v Cannes. Nejvýznamnější světový svátek filmu vzal génia a provokatéra von Triera na milost kvůli filmu Jack staví dům. V něm sériový vrah Jack rekapituluje cestou do pekla pět epizod své temné kariéry. Jednotlivé povídky jsou vyprávěny s pro režiséra typickým sarkasmem a inteligencí, které doplňuje velká porce černého humoru. „Ve filmu o zabijákovi je samozřejmě přítomná smrt, pro mě se ale jedná především o hlubokou a vtipnou reflexi života,“ říká o snímku ředitel distribuční společnosti Aerofilms Ivo Andrle. Do českých kin vstoupí film, v jehož hlavních rolích se objeví Matt Dillon, Bruno Ganz či Uma Thurman, 4. října.

Co říkáte na plakáty k filmu? Najdete je v naší fotogalerii:

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.