nahoru

Petr Kellner ve filmu. Podívejte se na záběry českého miliardáře, který se jinak před kamerami skrýval

-bam- 29. března 2021 • 10:30
Video se připravuje ...
Petr Kellner a jeho scéna ve filmu Čas sluhů (1989)
• video: 
Twitter

V sobotu zemřel na Aljašce při pádu vrtulníku nejbohatší Čech Petr Kellner. Na tohoto známého miliardáře existuje pouze málo audiovizuálních vzpomínek. Kellner se objevuje jen na pár fotografiích, které kolují v médiích už několik let. Jako zázrak pak působí filmová sekvence, ve které si miliardář zahrál malou roli. Podívejte se na ni ve videu v úvodu článku.

Petr Kellner byl pověstný tím, jak přísně si střežil své soukromí. Jen pár fotografům se podařilo zvěčnit jeho tvář. Velmi dobře si ho  můžete prohlédnout ve filmu z roku 1989 Čas sluhů režisérky Ireny Pavláskové. Kellner tehdy pracoval jako asistent produkce a ve snímku se na pár vteřin mihne, a dokonce i promluví.

 Ve scéně na večírku vítá herečku Jitku Asterovou, kterou následně představuje páru složenému z Ivany Chýlkové a Karla Rodena. „Ahoj, to jsem rád, že vás vidím. Pojďte dál. To je Milan a to je jeho žena“ říká v krátké scéně. Petru Kellnerovi bylo tehdy 25 let.

Kellner se narodil 20. května 1964 v České Lípě, mládí prožil v Liberci. Podle dostupných informací byl podruhé ženatý a měl čtyři děti. Od roku 2006 byl nejbohatších Čechem.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.