nahoru

Arya Stark, drzá holka i zabiják. Podívejte se na další role mladé herečky ze seriálu Hra o trůny

-mic- 28. února 2019 • 07:55
Arya Stark, drzá holka i zabiják. Podívejte se na další role mladé herečky ze seriálu Hra o trůny
foto: Archiv/IMDB

Nejmladší dcera zásadového dobráka Neda Starka, zároveň trochu kluk, co rád střílí z luku a učí se s mečem. A nejen to. Arya se stala nemilosrdným zabijákem, který mstí svou zpola vyvražděnou rodinu. Malý vzrůst představitelky postavě v seriálu dodává silný kontrast – na jedno straně malá holčička, na druhé straně chodící jatka. Znáte další filmy, ve kterých hrál Maisie Williamsová?

Gymnastika, skoky na trampolíně a tanec. To jsou činnosti, kterým se Maisie od mala věnovala. Herectví studuje na Bath Dance College. Arya ze seriálu Hra o trůny je její vůbec první rolí. Komu se to povede – celosvětově se proslavit hned první rolí?

V rozhovoru pro Reflex řekla, že měla velké štěstí. Sama přitom v získání role moc nevěřila. Přitom jí vynesla i nominaci na cenu Emmy 2016. Za svou roli v dramatu z prostředí dívčí školy Ztrácení dostala Cenu londýnských filmových kritiků. Mimořádný výkon podala ve filmu Cyberbully.

Na její další role se podívejte do naší fotogalerie:

Hra o trůny: Návrat postav a nečekaný konec. 7 překvapení, která přinesl třetí díl seriálu >>>

-mic-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.