nahoru

Artisté několik metrů nad zemí i imaginární schody. Podívejte se na unikátní choreografii bratří Cabanů

Martin Bartkovský 30. června 2019 • 11:00
Choreografie bratří Cabanů na 54. karlovarském filmovém festivalu
• video: 
Martin Bartkovský

Bratři Cabani neodmyslitelně patří k zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Diváky vždy udivují choreografií, která využívá projekce, artisty i nápadité kostýmy. Zatímco loni stylizovali zahájení do oslav sta let republiky i všesokolského sletu, letos si více pohráli s grafickým designem festivalu od studia Najbrt. Na plátně se tak artisté pohybovali převážně v doprovodu křivek a geometrických tvarů. Podívejte se na celou zahajovací choreografii.

Velkým sálem duněly variace na skladbu Sweet Dreams od britského dua Eurythmics a artisté na visutých hrazdách předváděli dech beroucí kousky. Ať už se navzájem drželi za ruce několik metrů nad zemí bez jistícího lana či vybíhali po neviditelných schodech. Tanečnice navíc celé číslo zvládly na pořádně vysokých podpatcích. To je ve zkratce popis čísla, kterým bratři Cabani zahájili 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Na celé vystoupení se podívejte ve videu v úvodu článku!

Film Reflexu Moje svoboda Film Reflexu Moje svobodaFoto Reflex
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2021

Program Historie Ubytování během festivalu

Filmy 2021 Celebrity ve Varech

 

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se koná od 20. do 28. srpna 2021. Festival letos přinese řadu českých premiér. Zahájení bude patřit filmu Zátopek. I přes veškerá koronavirová opatření se můžeme těšit na KVIFF ve vší parádě.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.