nahoru

Filmy ve Varech: Ostré předměty - exkluzivní projekce prvního dílu nového seriálu z produkce HBO

red 30. června 2018 • 18:00
Karlovy Vary 2018: Ostré předměty - exkluzivní projekce prvního dílu seriálu z produkce HBO
• video: 
reflex.cz

Když spojíte srdcervoucí příběh (ano, opět mrtvé děti), excelentní knižní předlohu, držitelku dvou Zlatých glóbů, režiséra Sedmilhářek a fantastický soundtrack, jaký seriál vám z toho vyleze?

Ostré předměty podle Gillian Flynnové. Proč má mladá chicagská reportérka Camille tak příšerný vztah se svou neurotickou matkou? Proč se v jejím rodném městečku Wind Gap brutálně vraždí školačky? A proč jí kdysi umřela sestřička a ta další trpí děsivými záchvaty? A jak ten štramák detektiv asi zareaguje, až uvidí Camillinu rozsáhlou sbírku jizev? Ve Varech HBO představí jen první díl svého osmidílného seriálu se skvělou Amy Adamsovou; ­plnou palbou do diváků půjde – každý týden – až od 9. července.

Varování: Jen pro odvážné.

Ostré předměty

Režie: J.-M. Vallée / USA 2018

Prnví díl seriálu bude uveden v Karlových Varech v neděli 1.7. od 21:30 v Malém sále hotelu Thermal společně s prvním dílem nové řady seriálu Terapie.

redMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2021

Program Historie Ubytování během festivalu

Filmy 2021 Celebrity ve Varech

 

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se koná od 20. do 28. srpna 2021. Festival letos přinese řadu českých premiér. Zahájení bude patřit filmu Zátopek. I přes veškerá koronavirová opatření se můžeme těšit na KVIFF ve vší parádě.


Diskuse ke článku