nahoru

Všechno nejlepší, pane Rushi! Pirátovi z Karibiku zazpívaly na karlovarském festivalu stovky lidí k narozeninám

-bam- 6. července 2022 • 19:55
Video se připravuje ...
Geoffrey Rush přijímá gratulace k narozeninám ve velkém sále hotelu Thermal na karlovarském filmovém festivalu
• video: 
Martin Bartkovský

Na festival do Karlových Varů dorazil už 5. července, o den později, na své 71. narozeniny, uvedl Geoffrey Rush ve velkém sále hotelu Thermal film Králova řeč, ve kterém exceluje jako královský logoped. Kromě velké kytice od vedení festivalu mu navíc zazpíval plný sál píseň happy birthday, což herec ocenil malým tanečkem a několika vzdušnými polibky. Jak to vypadalo, zjistíte ve videu v úvodu článku.

Geoffrey Rush je známý nejen z filmu Králova řeč, ale především jako kapitán Hector Barbossa ze série Pirátů z Karibiku, kde exceloval po boku loňského návštěvníka karlovarského festivalu Johnnyho Deppa. Australský herec je držitelem několika cen včetně Oscara a Zlatého glóbu.

Rush v Karlových Varech rozhodně nezahálí. Osobně uvede trojici svých filmů (kromě Královi řeči ještě Záři, za kterou získal Oscara a Quills - Perem markýze de sade, kde byl na tuto cenu nominován). Do města na západě Čech přicestoval velmi dobře naladěn. Fotil se s fanoušky, podepsal desítky fotografií, tančil, bavil se a nadšeně zvedal ruce nad hlavu.

Podívejte se na úvod k filmu Králova řeč:

Video se připravuje ...
Geoffrey Rush uvádí film Králova řeč na KVIFF 22VIDEO Martin Bartkovský

-bam-Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022

Historie Ubytování během festivalu

Vstupenky a passy

 

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se koná od 1. do 9. července 2022. Přinášíme pro vás informace o filmech, premiérách, celebritách i užitečné rady a tipy, jak si festival co nejvíc užít.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.