nahoru

Snadné je žít! Pusťte si unikátní koncert SymfoMIG kapely Mig 21 s orchestrem Národního divadla

-voj-, inf 1. července 2022 • 22:30
Snadné je žít! Pusťte si unikátní koncert SymfoMIG kapely Mig 21 s orchestrem Národního divadla
foto: Zbyněk Pecák

Filmový svátek v Karlových Varech pomůže odstartovat unikátní koncertní projekt SymfoMIG. Během festivalu dále zahrají třeba Peneři strýčka Homeboye, Annet X, Aneta Langerová nebo Monkey Business. Sledujte koncert živě v článku.

Pod názvem SymfoMIG se skrývá spojení kapely Mig 21, šedesátičlenného orchestru Národního divadla a dvacetičlenného sboru rovněž ze Zlaté kapličky pod vedením dirigenta Jaroslava Kyzlinka. S frontmanem skupiny Jiřím Macháčkem si na pódiu navíc zatančí i členky baletu naší první scény. SymfoMIG vystoupí 1. 7. od 22.45 hodin na pódiu u hotelu Thermal. Vstup je zdarma, poslední skladbu doprovodí tradiční festivalový ohňostroj.

Sledujte záznam koncertu SymfoMIG na KVIFF:

 

„Provést zahajovací koncert 56. ročníku KVIFF s orchestrem Národního divadla je pro naši chlapeckou, taneční, pěveckou a striptérskou skupinu z Prahy 5 – Smíchova jednou z největších možných ctí i čestí,“ říká frontman kapely Mig 21 Jiří Macháček. „Se zapojením pěveckého sboru a členek baletu připravujeme dosud nejpočetnější uměleckou fúzi v historii naší skupiny. Nedá se tedy ani vyloučit, že někteří vystupující budou během produkce přepadávat z pódia. Pevně však věříme v mimořádný umělecký zážitek a slibujeme, že vystoupíme bez spodního prádla!“

Hned vedle hotelu Thermal, do zbrusu nového KVIFF.TV Parku, se pak z bývalého Poštovního dvora přesouvá populární pop-up klub KAISER 56 z multižánrové dílny labelu Bigg Boss. Ve dnech 2. – 6. 7. se znovu stane neodmyslitelnou součástí festivalu a nabídne čtyři koncerty a DJ sety, které budou rovněž pro všechny návštěvníky zdarma.

Sobota 2. 7. se ponese ve znamení legendární pražské rap’n’rollové formace PSH. Trio Orion, Vladimir 518 a Mike Trafik nejprve v Malém sále představí ve světové premiéře dokument PSH Nekonečný příběh a večer završí koncertem v Mattoni Life Baru u Vřídla. Tam svou show uvede v neděli také Addict v doprovodu speciálních hostů NobodyListen. V úterý si 5. 7. si festivalový parket podmaní vycházející hvězdy českého R&B Annet X a Radimo. Programové menu Kaiseru o den později završí londýnský producent Edward Upton alias DMX, jehož DJ set doprovodí DJ St. Jacob.

Ve zmíněném Mattoni Life Baru u Vřídla jsou připraveny celodenní komponované programy jako například Mattoni Grand Drink – mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů. Večer naváží koncerty, na nichž vystoupí například Aneta Langerová (1. 7.), kapely Slza (3. 7.), Jelen (5. 7.) a Portless (7. 7.), zpěvačka Lenny (8. 7.) a na závěr festivalu formace Monkey Business (9. 7.). I v těchto případech je vstup na akce zdarma.

A na Mlýnské kolonádě se opět usadí innogy Point, který nabídne soutěže, talk shows, besedy a další eventy, mezi běž patří také podvečerní hudební recitály. Slyšet můžete Moniku Absolonovou (3. 7.), Michala Horáka (5. 7.) a Václava Noida Bártu (7. 7.). Recitály začínají od 18:30 a v tomto případě je zdarma nejen vstup, ale i zmrzlina.

-voj-, infMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022

Historie Ubytování během festivalu

Vstupenky a passy

 

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se koná od 1. do 9. července 2022. Přinášíme pro vás informace o filmech, premiérách, celebritách i užitečné rady a tipy, jak si festival co nejvíc užít.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.