Ilustrační snímek

Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia.cz / Wikimedia

V USA zvažují zákaz masturbace, spermie mají nárok na život. Američané budou jezdit do zahraničí

Jen pár dnů poté, co americký nejvyšší soud zrušil právo amerických žen na přerušení těhotenství, začínají USA zcela vážně uvažovat i o zákazu mužské masturbace. Výsledný ejakulát totiž obsahuje spermie, které mají podle mnohých právo na život.

„První bitvu jsme vyhráli a nyní je potřeba bojovat dál. Nenarozené plody jsou zachráněny, ale co nebohé spermie? Spermie je rovněž živý organismus a boží dítě. Kdo jsme my, abychom spermiím upřeli právo na život?“ ptá se aktivista Anthony Brown z nevládní organizace „Všechno má právo na život“, který se odkazuje nejen na morálku, ale i na Boha.

„Moc se o tom nemluví, ale i spermie mají duši. Někteří tvrdí, že duše je abstraktní nepozorovatelný pojem, ale my víme, že tomu tak není. Každá bytost na tomto světě má duši, a to včetně spermií. Je to určitě někde v Bibli, ale teď se mi to nechce hledat,“ vysvětloval Anthony Brown.

Hlasů, kteří se dožadují, aby byla v USA zakázána mužská masturbace, přibývá. Lidé nenarozené lidské plody přirovnávají ke spermiím a tvrdí, že plod je jen větší spermie.

„Když dokážeme ochránit nemyslící a nevyvinutý lidský plod, proč bychom nemohli ochránit jeho nejranější fázi? Spermie chce také žít. Již jsme se obrátili k nejvyššímu soudu s požadavkem, aby byla mužská masturbace postavena mimo zákon,“ prohlásila aktivistka za svobodu a život spermií Erica Mcdowellová z Chicaga.

Tlak na zákaz mužské masturbace sílí a podle posledních informací se na toto téma bude jednat v americkém kongresu. Americká média i politologové tvrdí, že zákaz mužské masturbace a tím pádem i ochrana spermií bude mít na půdě kongresu veliké zastání. Podle všeho je jen otázka času, než bude v USA mužská masturbace postavena mimo zákon.

Otázka tedy není, jestli bude masturbace nelegální, ale co bude, až se tak stane. Jak se bude zákon vymáhat? Jaké budou tresty? A hlavně jak se bude porušení zákona dokazovat?

„Nepopírám, že masturbace je příjemná, a proto budou muži neustále v pokušení. Bude potřeba to sledovat. Nám nejde o muže, nám jde především o ty bezbranné spermie, které bývají po statisících setřeny papírovými kapesníčky a vhozeny do koše, aniž by byly alespoň důstojně pohřbeny a v kostele za ně proběhla mše. Tomu uděláme přítrž. Pokud muž dostane zálusk na masturbaci, tak ať si dá ledovou sprchu anebo požádá partnerku či prostitutku o nechráněný sex. Každá spermie má nárok oplodnit vajíčko,“ tvrdí John Cock, který je horkým kandidátem na vrchního masturbačního komisaře, který bude mít na starost potírání a monitoring mužské masturbace.

Zákaz mužské masturbace opět rozdělil USA na dva tábory. Zatímco jeden tábor záměr chválí a ohání se záchranou životů miliard spermií, druzí hovoří o omezování svobody a hlavně zdůrazňují možná rizika.

„Muži nepřestanou masturbovat. Jenom to budou dělat v utajení a více nebezpečněji a neprofesionálně. Budou spěchat, aby je náhodou někdo neudal. V takovém případě hrozí natržení či jiné poškození údu. Rovněž bude přibývat mužů, kteří budou v zoufalosti jezdit masturbovat do zahraničí. Umím si představit, že hned za hranicemi s Kanadou budou zástupy masturbujících amerických mužů, což bude mít negativní vliv nejen na naši ekonomiku a pověst, ale i na samotné nebohé masturbující muže.

A to mluvím o těch bohatších. Chudí muži budou muset masturbovat v pochybných nesterilních zařízeních v blízkosti domova,“ strachuje se Mark Ohara, jeden z odpůrců zákazu masturbace.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Vražda Milady Horákové však byla smutnou skutečností.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>

Video placeholde
Hodina dějepichu 4: Divoký západ • Reflex.cz