nahoru

V USA zvažují zákaz masturbace, spermie mají nárok na život. Američané budou jezdit do zahraničí

Dominik Landsman 28. června 2022 • 18:30
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
• foto: 
Profimedia.cz / Wikimedia

Jen pár dnů poté, co americký nejvyšší soud zrušil právo amerických žen na přerušení těhotenství, začínají USA zcela vážně uvažovat i o zákazu mužské masturbace. Výsledný ejakulát totiž obsahuje spermie, které mají podle mnohých právo na život.

„První bitvu jsme vyhráli a nyní je potřeba bojovat dál. Nenarozené plody jsou zachráněny, ale co nebohé spermie? Spermie je rovněž živý organismus a boží dítě. Kdo jsme my, abychom spermiím upřeli právo na život?“ ptá se aktivista Anthony Brown z nevládní organizace „Všechno má právo na život“, který se odkazuje nejen na morálku, ale i na Boha.

„Moc se o tom nemluví, ale i spermie mají duši. Někteří tvrdí, že duše je abstraktní nepozorovatelný pojem, ale my víme, že tomu tak není. Každá bytost na tomto světě má duši, a to včetně spermií. Je to určitě někde v Bibli, ale teď se mi to nechce hledat,“ vysvětloval Anthony Brown.

Hlasů, kteří se dožadují, aby byla v USA zakázána mužská masturbace, přibývá. Lidé nenarozené lidské plody přirovnávají ke spermiím a tvrdí, že plod je jen větší spermie.

„Když dokážeme ochránit nemyslící a nevyvinutý lidský plod, proč bychom nemohli ochránit jeho nejranější fázi? Spermie chce také žít. Již jsme se obrátili k nejvyššímu soudu s požadavkem, aby byla mužská masturbace postavena mimo zákon,“ prohlásila aktivistka za svobodu a život spermií Erica Mcdowellová z Chicaga.

Tlak na zákaz mužské masturbace sílí a podle posledních informací se na toto téma bude jednat v americkém kongresu. Americká média i politologové tvrdí, že zákaz mužské masturbace a tím pádem i ochrana spermií bude mít na půdě kongresu veliké zastání. Podle všeho je jen otázka času, než bude v USA mužská masturbace postavena mimo zákon.

Otázka tedy není, jestli bude masturbace nelegální, ale co bude, až se tak stane. Jak se bude zákon vymáhat? Jaké budou tresty? A hlavně jak se bude porušení zákona dokazovat?

„Nepopírám, že masturbace je příjemná, a proto budou muži neustále v pokušení. Bude potřeba to sledovat. Nám nejde o muže, nám jde především o ty bezbranné spermie, které bývají po statisících setřeny papírovými kapesníčky a vhozeny do koše, aniž by byly alespoň důstojně pohřbeny a v kostele za ně proběhla mše. Tomu uděláme přítrž. Pokud muž dostane zálusk na masturbaci, tak ať si dá ledovou sprchu anebo požádá partnerku či prostitutku o nechráněný sex. Každá spermie má nárok oplodnit vajíčko,“ tvrdí John Cock, který je horkým kandidátem na vrchního masturbačního komisaře, který bude mít na starost potírání a monitoring mužské masturbace.

Zákaz mužské masturbace opět rozdělil USA na dva tábory. Zatímco jeden tábor záměr chválí a ohání se záchranou životů miliard spermií, druzí hovoří o omezování svobody a hlavně zdůrazňují možná rizika.

„Muži nepřestanou masturbovat. Jenom to budou dělat v utajení a více nebezpečněji a neprofesionálně. Budou spěchat, aby je náhodou někdo neudal. V takovém případě hrozí natržení či jiné poškození údu. Rovněž bude přibývat mužů, kteří budou v zoufalosti jezdit masturbovat do zahraničí. Umím si představit, že hned za hranicemi s Kanadou budou zástupy masturbujících amerických mužů, což bude mít negativní vliv nejen na naši ekonomiku a pověst, ale i na samotné nebohé masturbující muže.

A to mluvím o těch bohatších. Chudí muži budou muset masturbovat v pochybných nesterilních zařízeních v blízkosti domova,“ strachuje se Mark Ohara, jeden z odpůrců zákazu masturbace.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Vražda Milady Horákové však byla smutnou skutečností.

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>

Video se připravuje ...
Hodina dějepichu 4: Divoký západVIDEO Reflex.cz

Dominik Landsman
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.