nahoru

Za teroristickými útoky 11. září stojí naočkovaní lidé, tvrdí Lubomír Volný

Dominik Landsman 13. září 2021 • 18:30
Za teroristickými útoky 11. září stojí naočkovaní lidé, tvrdí Lubomír Volný
foto: Blesk:ROBERT KLEJCH / CNC Robert Klejch

Lubomír Volný, který se ve volném čase zabývá rozkrýváním největších spiknutí v historii lidstva a jak na základě toho oslovit a ovládnout život co nejvíce nebožáků z chráněných dílen a podobně, opět jako již mnohokrát rozkryl další spiknutí. Tentokrát se díky své píli a neskonalému důvtipu dopracoval k názoru, že za 11. zářím stojí naočkovaní lidé. Tedy respektive, že za útokem z 11. září může očkování.

Volnému se tak podařilo najít nejen paralelu s teroristickým útokem, ale on navíc dokázal, že očkování bylo příčinou útoku.

„Já tvrdím už dlouhodobě, že očkování proti covidu je nebezpečné a že pokud covid vůbec existuje, o čemž pochybuju, tak stačí jenom zdravě jíst a preventivně užívat odčervovač na koně. To podle odborníků, kterým já věřím, jako ochrana proti covidu stačí.

Ale to jsem odbočil, řeč je o očkování. Dlouhodobá data ukazují, že očkování nejen že nefugnuje, ale je i škodlivé. Podařilo se mi zjistit, že očkování mohlo za 11. září. Podle mých zdrojů byli všichni teroristé očkovaní proti covidu. Jestliže si blíže prostudujete jejich profily, tak zjistíte, že to byly původně mírumilovní křesťané. Jakmile se však nechali očkovat, konvertovali okamžitě k islámu, naučili se pilotovoat letadla a pak to dopadlo, jak to dopadlo. Je naprosto jasné, že očkování způsobuje konvertování k islámu a zradikalizování očkovaného,“ vykřikoval Lubomír Volný na svém mítinku v Českých Budějovicích, kde se sešlo poměrně mnoho jeho podporovatelů.

„Má pravdu, vůdce,“ neslo se davem přihlížejících, které zpráva o 11. září příliš nepřekvapila, protože tušili, že to tak bylo.

„Počůral jsem se,“ ozvalo se opět z davu podporovatelů Lubomíra Volného. To se z davu ozývalo celkem často, jelikož se mítinku Lubomíra Volného zúčastnila sice spousta jeho podporovatelů, ale jejich sociální pracovníci, kteří se o ně starají, chodí s nimi na záchod a zavazují tkaničky od bot, se mítinku neúčastnili. Pouze je po mítinku odchytli lanem a pomohli rozvést zpět do jejich ústavů.

„Je to spiknutí na těch největších místech a nyní se ukázalo, že sahá i daleko do minulosti. Lidé bděte a nebuďte ovce. Neposlouchejte elity. Poslouchejte mě. Následujte mě. Věřte mi a šiřte má slova. Já jsem jedním z vás. Jedním z mnoha, kteří prokoukli a nejsou ovce, stejně jako vy nejste ovce. Poslouchejte, co říkám, a věřte mi, že je to tak, jak říkám, ačkoliv pro to nemám relevantní důkazy, je to prostě tak. Nemůžete věřit médiím, protože ta jsou zkorumpovaná a vlastní je elity. Věřte mně. Já nejsem zkorumpovaný a nejsem elita. Vše, co dělám, dělám naprosto nezištně. Sice beru desetkrát víc peněz než vy, ale nejsem elita. Jsem jedním z vás. Potřebuju vaše hlasy, abych změnil svět a dostal se na státní příspěvek a možná i proklouzl znova do sněmovny. Jedině tak mohu bdít a bojovat za vás. Smrt očkování,“ pozvedl Volný zaťatou pěst a vyslal tím jasný signál, že on se o státní příspěvek a plat poslance bude rvát až do roztrhání těla.

Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně. Pravdou ale například je, že s blížícími se volbami vzrůstá četnost oslavných pajánů premiéra Babiše a vládní propagandy

Audioknihy Dominika Landsmana si můžete poslechnout v našem Ikiosku >>>

Dominik Landsman
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.