nahoru

Nikola Mucha o smradlavém Brně i o čtvrtém albu s názvem Tos posrals. A proč odmítla předskakovat Lucii?

Kateřina Kadlecová 20. července 2019 • 11:55
Zpěvačka Nikola Mucha na besedě Reflexu na Colours of Ostrva 2019
• video: 
Martin Bartkovský

Než včera v půl deváté večer zahájila devětadvacetiletá punkerka Nikola Mucha, autorka nesmrtelných hitů Ježíš (Mrdá mi v hlavě) nebo Chlapi sú kokoti, svůj set na Kofola stagi, besedovala v opět zcela zaplněném stanu Reflexu necelou hodinu s publikem. To naštěstí tvořili z velké části její věrní posluchači (zejména pak posluchačky), kteří nějaké to sprosté slůvko snesou. 

Pokud jste ještě neviděli propagační video zacvakané brněnským magistrátem, v němž zve Nikola Mucha turisty do svého města pomocí negativní reklamy (Nejezděte sem hlavně, Brno je rozmrdané, smrdí to tu a nic tu neni), neprodleně se podívejte. I díky tomu zjistíte, jestli bude čtvrté album „Muchy z kapely Mucha“ pro vás. Ochutnávku z desky Tos posrals, na niž na Hithitu vybrala 140 000 korun, ostatně zahrála během hodinového večerního setu, za silného deště, který s davem jejích fandů rozhodně nijak nezamával. Koncertní turné Tos posrals začíná po půli října.

Zpěvačka vnímaná jako ženská obdoba Záviše, knížete pornofolku, s diváky reflexovské debaty vzpomínala na období, kdy byla její druhorozená dcerka ještě miminko a ona dračila na pódiu před bandou pankáčů a myslela na kojení. Mluvila také o svém negativním vztahu k sebepropagaci na sociálních sítích a zavzpomínala na okamžik, kdy musela odmítnout práci snů, totiž stát se předskokankou Lucie na jejím brněnském megakoncertu. Udělala dobře – v den vystoupení, který připadl na tři dny před jejím plánovaným termínem porodu, už její dcerka byla na světě.

Na snímky z festivalu Colours of Ostrava 2019 se podívejte v naší fotogalerii:

 
Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.