nahoru

Florence + The Machine zahájí příští ročník festivalu Colours of Ostrava. Hlavní hvězdou bude kapela The Cure

ČTK 7. listopadu 2018 • 17:20
Florence + The Machine zahájí příští ročník festivalu Colours of Ostrava. Hlavní hvězdou bude kapela The Cure
foto: Facebook/Lillie Eiger

Příští ročník festivalu Colours of Ostrava zahájí kapela Florence + The Machine. Půjde o první koncert britské formace v České republice. ČTK to dnes řekl mluvčí akce Jiří Sedlák. Festival se v Dolních Vítkovicích uskuteční od 17. do 20. července, už dříve pořadatelé avizovali, že hlavní hvězdou bude kapela The Cure.

"O vystoupení Florence + The Machine na našem festivalu jsme se snažili dlouho. Příští rok je to tak pro nás po The Cure další velký splněný sen. Koncerty Florence Welchové předchází skvělá pověst, věříme, že na návštěvníky v industriálním areálu Dolních Vítkovic čeká výjimečný hudební zážitek," uvedla ředitelka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

Skupina vznikla v jižním Londýně v roce 2007 a od začátku v ní působí po boku Florence Welchové také spoluautorka většiny hitů, hudebnice a producentka Isabella Summersová. I za ni zpěvačka dvakrát přejímala Brit Awards. Čtyři alba, z nichž zatím poslední High as Hope z letošního roku představí kapela právě na Colours of Ostrava.

Program na 20 scénách nabídne přes 350 programových bodů - vedle koncertů více než 120 zahraničních a domácích kapel také diskuse v rámci mezinárodního fóra Meltingpot, dále divadla, workshopy, filmy, výtvarné instalace a další doprovodné aktivity.

ČTKColours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.