nahoru

Florence + The Machine zahájí příští ročník festivalu Colours of Ostrava. Hlavní hvězdou bude kapela The Cure

ČTK7. listopadu 2018 • 17:20
Florence + The Machine zahájí příští ročník festivalu Colours of Ostrava. Hlavní hvězdou bude kapela The Cure
foto: Facebook/Lillie Eiger

Příští ročník festivalu Colours of Ostrava zahájí kapela Florence + The Machine. Půjde o první koncert britské formace v České republice. ČTK to dnes řekl mluvčí akce Jiří Sedlák. Festival se v Dolních Vítkovicích uskuteční od 17. do 20. července, už dříve pořadatelé avizovali, že hlavní hvězdou bude kapela The Cure.

"O vystoupení Florence + The Machine na našem festivalu jsme se snažili dlouho. Příští rok je to tak pro nás po The Cure další velký splněný sen. Koncerty Florence Welchové předchází skvělá pověst, věříme, že na návštěvníky v industriálním areálu Dolních Vítkovic čeká výjimečný hudební zážitek," uvedla ředitelka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

Skupina vznikla v jižním Londýně v roce 2007 a od začátku v ní působí po boku Florence Welchové také spoluautorka většiny hitů, hudebnice a producentka Isabella Summersová. I za ni zpěvačka dvakrát přejímala Brit Awards. Čtyři alba, z nichž zatím poslední High as Hope z letošního roku představí kapela právě na Colours of Ostrava.

Program na 20 scénách nabídne přes 350 programových bodů - vedle koncertů více než 120 zahraničních a domácích kapel také diskuse v rámci mezinárodního fóra Meltingpot, dále divadla, workshopy, filmy, výtvarné instalace a další doprovodné aktivity.

Bojkot Andreje „Šéfa“ Babiše aneb Nejasná doba Tomáše Kluse
Zpěvačka Aurora: Češi jsou mé spřízněné duše
Oliver Adámek 13. srpna 2018 • 14:41

Zpěvačka Aurora: Češi jsou mé spřízněné duše

ČTKColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,930
22,960
29,730
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější