nahoru

Třetí den Colours objektivem Marka Douši: Bezprostřední Rottrová, legrační Polívkové a varující Hruška

Marek Douša21. července 2018 • 15:11
Třetí den Colours objektivem Marka Douši: Bezprostřední Rottrová, legrační Polívkové a varující Hruška
foto: Marek Douša

V pátek se v Ostravě vyjasnilo, alespoň na obloze, přibylo návštěvníků, odjel kolega, který doposud připravoval fotogalerie, takže to byl docela frmol a nejlepší koncert dne byl k vidění v šapitó Reflexu, kde zahrála omlazená Hudba Praha. První ale na hlavní scéně vystoupila naprosto neskutečná Marie Rottrová, která v hodinovém setu přezpívala část svých hitů a ještě nejméně jednou tak dlouho by mohla přidávat a potom ještě.

Její beseda s Reflexem byla tak lidsky normální a bezprostřední, že to dojímalo. Stejně tak si na besedě vedli i oba Polívkové, tady to ale bylo o něco legračnější, neboť to je jejich ne poslední, ale jedna z nejžádanějších deviz.

Jim potom předskakoval básník ostravský Petr Hruška, který rozhodně výrazně a hlasitě upozornil na to, že normalizace se nejenom plíží, ale také pomalu začíná lámat hřbety.

Z dalších koncertů jsme stihli bosonohou blondýnku Joss Stone, energickou, ale poněkud upovídanou a trochu lascivní (někdo řičel blahem, jiní odvraceli zrak) Jessie J a na Fresch stagi báječnou banjistku Morgane Ji. Kdyby se do příště naučila něco od Ivana Mládka, zboří celé Dolní Vítkovice a přilehlou Ostravu.

Den druhý na Colours objektivem Martina Straky: Jaroslav Uhlíř, Kensington, Aurora a…
„Odpuzující vláda“: Proč následujeme básníka Hrušku v rezignaci na členství v porotě…

Marek DoušaColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,960
22,730
29,140
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější