nahoru

Třetí den Colours objektivem Marka Douši: Bezprostřední Rottrová, legrační Polívkové a varující Hruška

Marek Douša 21. července 2018 • 15:11
Třetí den Colours objektivem Marka Douši: Bezprostřední Rottrová, legrační Polívkové a varující Hruška
foto: Marek Douša

V pátek se v Ostravě vyjasnilo, alespoň na obloze, přibylo návštěvníků, odjel kolega, který doposud připravoval fotogalerie, takže to byl docela frmol a nejlepší koncert dne byl k vidění v šapitó Reflexu, kde zahrála omlazená Hudba Praha. První ale na hlavní scéně vystoupila naprosto neskutečná Marie Rottrová, která v hodinovém setu přezpívala část svých hitů a ještě nejméně jednou tak dlouho by mohla přidávat a potom ještě.

Její beseda s Reflexem byla tak lidsky normální a bezprostřední, že to dojímalo. Stejně tak si na besedě vedli i oba Polívkové, tady to ale bylo o něco legračnější, neboť to je jejich ne poslední, ale jedna z nejžádanějších deviz.

Jim potom předskakoval básník ostravský Petr Hruška, který rozhodně výrazně a hlasitě upozornil na to, že normalizace se nejenom plíží, ale také pomalu začíná lámat hřbety.

Z dalších koncertů jsme stihli bosonohou blondýnku Joss Stone, energickou, ale poněkud upovídanou a trochu lascivní (někdo řičel blahem, jiní odvraceli zrak) Jessie J a na Fresch stagi báječnou banjistku Morgane Ji. Kdyby se do příště naučila něco od Ivana Mládka, zboří celé Dolní Vítkovice a přilehlou Ostravu.

Marek DoušaColours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.