nahoru

Aneta Langerová, Dara Rolins i finští Tuuletar přijedou na Festival v ulicích do Ostravy

ČTK7. června 2018 • 14:30
Festival v ulicích Ostravy v roce 2017
Festival v ulicích Ostravy v roce 2017
• foto: 
ČTK/Ožana Jaroslav

Festival v ulicích, který je doprovodným programem festivalu Colours of Ostrava, nabídne letos koncert Anety Langerové, Pokáče či Dary Rolins. Vystoupí i zahraniční kapely, třeba dánská formace Virelai či Tuuletar z Finska. Novinářům to ve sředu řekla ředitelka festivalu Petra Hradilová. Akce se uskuteční na několika místech Ostravy 29. a 30. června.

Mezi hlavní hvězdy budou patřit čerství držitelé cen Anděl či Jantar David Stypka a jeho kapela Bandjeez. Přijede také swingový zpěvák Petr Sovič se svým big bandem, který doprovodí Petera Lipu a Jitku Zelenkovou. Kapela Zrní vystoupí v doprovodu souboru Camerata Janáček.

Součástí programu budou i workshopy s některými umělci, taneční stan, návštěvníci budou mít možnost sportovat či se na lodičkách projet po řece Ostravici. Novinkou letošního programu bude noční průvod Ostravou. Účastníci uvidí ohňovou show a společně si zazpívají noční chorál napsaný přímo pro festival.

Historie karlovarského filmového festivalu: Od malé filmové přehlídky k největší…

Colours: Hlavní hvězdou je Pharrell Williams

Festival Colours of Ostrava se letos uskuteční od 18. do 21. července v industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic a na 21 venkovních i krytých scénách nabídne přes 350 programových bodů - koncertů, divadel, workshopů, diskusí, filmů i výtvarných akcí.

Jednou z největších hvězd bude kapela N.E.R.D. nabízející kombinaci hip hopu, funky, rocku, R&B a elektroniky. Z jejích členů nejvíce poutá pozornost zpěvák a producent Pharrell Williams.

Lež o Lidicích: Poněmčení dětí bylo eufemismem, 82 jich nacisté udusili plynem
Dukla 61: Česká televize postavila tragicky zesnulým havířům důstojný pomník

ČTKColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,960
22,940
29,790
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější