Lednové téma Aktů X je "Chill"

Lednové téma Aktů X je "Chill" Zdroj: Václav Suchý

Nové AKTY X jsou zde! Lednové téma je CHILL. Zašlete nám svůj snímek a zúčastněte se soutěže o publikaci

Se začátkem nového roku, ale hlavně se začátkem nového měsíce přichází i nové kolo populární fotografické soutěže Reflexu Aktů X. Pro zimní měsíc leden jsme zvolili dvojsmyslné téma CHILL. Fotografové, fotografky a modelky nám na toto téma mohou zasílat své aktové fotografie prostřednictvím odkazu níže a soutěžit o možnost publikace v časopise a sítích Reflexu. Podrobnosti o soutěži se dočtete níže.

Soutěž "Akty X" je určena nejen profesionálním fotografům a modelkám, ale také amatérům, kteří tvoří aktové fotografie a mají zájem je sdílet ve veřejném prostoru.  Soutěž Akty X 2023 bude probíhá v období od 1. 6. 2023 do 31. 5. 2024. Každý měsíc je vyhlášeno nové téma, na které mohou účastníci soutěže reagovat svými snímky. Téma pro leden – osmý soutěžní měsíc je „CHILL".

>>>SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFII NAHRAJTE ZDE<<<

Každý měsíc bude v rámci měsíčního soutěžního kola vybráno 10 finalistů. Z deseti finalistů bude také vybrán jeden výherce. Za soutěžní rok tedy vznikne 108 měsíčních finalistů a 12 výherců.

Výherci tohoto měsíce se mohou těšit na: Věcnou cenu, či poukaz. Publikaci v časopise Reflex a na webu i sociálních sítích Reflexu. Otištění v kalendáři Akty X a výtisk zdarma. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Finalisté tohoto měsíce se mohou těšit na: Publikaci na webu Reflex.cz a možnost publikace na sociálních sítích Reflexu. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Prosincové soutěžní kolo s tématem CHILL běží od 1. 1. 2024 do 31. 1. 2024. Účastník soutěže může zaslat více než jednu rozdílnou fotografii na dané téma, nikoliv však více fotografií ze stejného fotosetu. Účastník může také soutěžit v libovolném počtu soutěžních kol (měsíců). Podrobnosti ohledně soutěže i požadované náležitosti k odesílání soutěžních fotografií najdete v kompletních pravidlech a podmínkách soutěže zde.

Věcnou cenu pro vítěze za měsíc leden představuje voucher pro 2 osoby na 2 noci v pětihvězdičkovém hotelu Nové Lázně v hodnotě 20 000 Kč.

Akty X jsou kromě možnosti na výhru také skvělou příležitostí pro fotografy a modelky, aby si vyzkoušeli nová témata a našli další prostor ke zviditelnění svých fotografií.

Pokud vás soutěž oslovila, neváhejte a přihlaste svou aktovou fotografii odkazem výše.