Marcela Fish - The innocence

Marcela Fish - The innocence Zdroj: Marcela Fish

Ladislav Mercante - Čistá
Jiří Steiger - Nový začátek
Karel Ševčík - Flame
Jakub Linhart - Vzkříšení
Václav Suchý - První nádech
10
Fotogalerie

Vzkříšení nahých žen v Aktech X: Podívejte se na vítězné snímky prvního soutěžního kola

První kolo fotografické soutěže Reflexu je za námi! Červnové téma bylo VZKŘÍŠENÍ, jako symbol obnovy soutěže Akty X a redakce Reflexu vybrala 10 finálních fotografií a z nich jednoho celkového vítěze, který obdrží věcnou cenu. Projděte si fotogalerii červnových vítezných snímků. Na konci galerie pak najdete víc o soutěži a jak se zúčastnit dalších kol.

Během červnového kola nám do redakce Reflexu dorazily vyšší desítky fotek. Finalisty, jejichž fotografie zveřejníme na platformách Reflexu, se stávají následující snímky:

Pokračování 2 / 12

Ladislav Mercante se snímkem “Čistá„

Ladislav Mercante - Čistá

Pokračování 3 / 12

Zbyněk Brtna se snímkem „Máří Magdaléna“

Zbyněk Brtna - Máří Magdaléna

Pokračování 4 / 12

Karel Ševčík se snímkem „Flame“

Karel Ševčík - Flame

Pokračování 5 / 12

Žaneta Valentová se snímkem „Sacrificed“

Žaneta Valentová - Sacrificed

Pokračování 6 / 12

Lenka Hrabíková se snímkem „Doteky“

Lenka Hrabíková - Doteky

Pokračování 7 / 12

Jakub Linhart se snímkem „Vzkříšení“

Jakub Linhart - Vzkříšení

Pokračování 8 / 12

Jiří Steiger se snímkem „Nový začátek“

Jiří Steiger - Nový začátek

Pokračování 9 / 12

Libor Krsek se snímkem „Vzkříšení“

Libor Krsek - Vzkříšení

Pokračování 10 / 12

Václav Suchý se snímkem „První nádech“

Václav Suchý - První nádech

Pokračování 11 / 12

A hlavním vítězem červnového kola se stává Marcela Fish se snímkem „The Innocence“:

Marcela Fish - The innocence

 

Všem finalistům, finalistkám a vítězce věcné ceny v podobě voucheru od Laab.cz v hodnotě 10.000,- Kč gratulujeme. Všem zúčastněným fotografům, fotografkám i modelkám děkujeme za účast v soutěži a přejeme hodně štěstí v dalších kolech! Aktuální soutěžní téma a instrukce k přihlášení snímku do soutěžě najdete vždy na adrese Reflex.cz/AktyX.

Pokračování 12 / 12

O soutěži Akty X

Soutěž "Akty X" je určena nejen profesionálním fotografům a modelkám, ale také amatérům, kteří tvoří aktové fotografie a mají zájem je sdílet ve veřejném prostoru.  Soutěž Akty X 2023 bude probíhá v období od 1. 6. 2023 do 31. 5. 2024. Každý měsíc je vyhlášeno nové téma, na které mohou účastníci soutěže reagovat svými snímky. Téma pro červenec – druhý soutěžní měsíc je „SVĚTLO A STÍN".

AKTUÁLNÍ SOUTĚŽNÍ TÉMA NALEZNETE VŽDY NA REFLEX.CZ/AKTYX

Každý měsíc bude v rámci měsíčního soutěžního kola vybráno 10 finalistů. Z deseti finalistů bude také vybrán jeden výherce. Za soutěžní rok tedy vznikne 108 měsíčních finalistů a 12 výherců.

Výherci každého měsíce se mohou těšit na: Věcnou cenu či poukaz vždy specifikovaný na začátku každého soutěžního měsíce. Publikaci v časopise Reflex a na webu i sociálních sítích Reflexu. Otištění v kalendáři Akty X a výtisk zdarma. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Finalisté každého měsíce se mohou těšit na: Publikaci na webu Reflex.cz a možnost publikace na sociálních sítích Reflexu. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

  Věcnou cenu pro vítěze za měsíc červenec věnovala cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL v podobě voucheru na 10 000 Kč.

Červencové soutěžní kolo s tématem SVĚTLO A STÍN běží od 1. 7. 2023 do 31. 7. 2023. Účastník soutěže může zaslat více než jednu rozdílnou fotografii na dané téma, nikoliv však více fotografií ze stejného fotosetu. Účastník může také soutěžit v libovolném počtu soutěžních kol (měsíců). Podrobnosti ohledně soutěže i požadované náležitosti k odesílání soutěžních fotografií najdete v kompletních pravidlech a podmínkách soutěže zde.

Akty X jsou kromě možnosti na výhru také skvělou příležitostí pro fotografy a modelky, aby si vyzkoušeli nová témata a našli další prostor ke zviditelnění svých fotografií.

Pokud vás soutěž oslovila, neváhejte a přihlaste svou aktovou fotografii odkazem výše.