nahoru

Karlovarský festival: Kde potkáte hlavní hvězdu Mela Gibsona

ref, kviff.com4. července 2014 • 11:00
Mel Gibson
Mel Gibson
• foto: 
ČTK

Každý rok prezident filmového festivalu Jiří Bartoška kráčí po červeném koberci s jinou hollywoodskou stár. Letos to bude muž, který Ví po čem ženy touží, muž se Statečným srdcem, okouzlující Mel Gibson. V Karlových Varech se jistě nenajde žena, která by ho nechtěla alespoň na okamžik zahlédnout. Kam se tedy vydat na lov? 

Už v pátek večer herec a režisér Mel Gibson pozdraví své fanoušky na červeném koberci před Thermalem, než si na slavnostním zahájení převezme Křišťálový glóbus.

Šanci, že autora Statečného srdce uvidí na vlastní oči, mají i diváci, kteří v pátek do 23 hodin navštíví Letní kino, kde se bude promítat Šílený Max.

Nejvíc si ale oscarového filmaře užijí ti, kteří si obstarají lístek na sobotní promítání jeho dramatu Apocalypto. Právě před ním, tedy ve 22.30, se ve Velkém sále uskuteční speciální natáčení pořadu Na plovárně. Mel Gibson bude na pódiu zhruba půl hodiny rozprávět s Markem Ebenem, obraz snímaný třemi kamerami bude přenášen na plátno, aby na hvězdu dobře viděli i z balkonu. Na tento rozhovor není třeba žádný zvláštní lístek, platí na něj vstupenka na Apocalypto.


Více informací z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech najdete ZDE.

ref, kviff.comMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 

+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,890
22,150
29,380
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější