nahoru

Strach a Jiří Ovčáček: Proč lituje své minulosti a práce, kterou odvedl jako prezidentský mluvčí?

Jiří Strach 9. února 2023 • 06:00
Video se připravuje ...
Jiří Strach a Jiří Ovčáček - volná verze rozhovoru
• video: 
reflex.cz

Jiří Ovčáček domluvil. Po deseti letech na pozici prezidentského mluvčího opouští společně se svým přímým nadřízeným Milošem Zemanem Pražský hrad a uzavírá tak velmi podstatnou dekádu svého života. Jaké má plány do budoucna? Omluvil se za své tweety? A z jakého důvodu se náhle oženil? To vše se dozvíte v novém díle Se Strachem Nacafe v tomto článku v Prémium+ verzi.

“Já jsem vždycky měl pocit, že vy nemáte vztah pouze profesní, tedy prezident a tiskový mluvčí, ale že to byl vztah posunutý do nějaké osobní nebo osobnější roviny. Já si myslím, že takhle jako vy jste se zastával pana prezidenta, jak jste ho veřejně obhajoval, tak se zastává pouze syn svého otce,” podotýká Jiří Strach.

“Určitě nejde o vztah na bázi zaměstnavatel a zaměstnanec v čistém slova smyslu. Tam je asi důležité to, že jsme přátelé… A to se promítá do celé té činnosti. 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.