Zprávy

Zpět na článek

Kauza omluvených fotbalových reprezentantů: Legrace pokračuje

12 komentářů

ivanb
24. února 2011 • 14:23
Pro zdravý rozum nepotřebuji disciplinární řád. Šméčko zůstane šméčkem i bez řádu. Záleží jen, který neřád s řádem nakládá!
kkk999
23. února 2011 • 20:00
Kolik z vás, když se tak zasvěceně oháníte výší trestů, vidělo disciplinární řád ČMFS aspoň zdálky?
wexlo
23. února 2011 • 09:36
V zajmu kapr ligy je preci vitezstvi Sparty to je jasny. Osobne bych jim dal za tenhle umyslny podvod daleko vetsi flastr. Jenze jde o prazaky a ty jsou nedotknutelni. Heja Plzeň olé
zdenekw
22. února 2011 • 22:47
Sparta když už nic jiného to dotáhla nejdál. Kam to dotáhla naše generalita co rozdává tresty.
Lotr nebo hrdina vždyť, jsme jedna rodina. saláti. HOGO
sendyman
22. února 2011 • 17:23
Bylo mi dáno bejt sparťanem, tak už holD zůstanu...
No, eště, že už to asi 35 let neprožívám!
albert_fish
22. února 2011 • 15:47
Za prvé: Jirku sexymozka jsem zmínil spíše sarkasticky, protože se mi bohužel do hlavy vyrylo to jeho časté "páni novináři". Za druhé: jako plzeňák jsem samozřejmě fanouškem Plzně, takže Sparta je mi ukradená. Trest si určitě zaslouží, ale jak už jsem napsal, přijde mi to jenom jako taková zástupná kauza pro masy, která má odvést pozornost od mnohem důležitějších věcí, které škodí fotbalu.
brew74
22. února 2011 • 15:35
... a vytáhnout tyto kauzy vždy v okamžiku, kdy má spartička průser. Puchejř je skutečně inspirativní sexymozek.
jackh
22. února 2011 • 15:32
Celá záležitost vypovídá o inteligenci fotbalistů, ať už současných, nebo bývalých. Snad ani v okresním přeboru mladších žáků by nečekali, že jim něco takového projde...
Že by šlo o následek mnohočetných otřesů mozku z hlavičkování od útlého věku...?
ivanb
22. února 2011 • 15:07
...předvedl by si Sparta zasloužila vyloučit nejméně do konce sezony z ligy. A kdyby se jí něco nelíbilo, tak ještě rok přidat. A to jsem sparťan od narození, musím ovšem říci, že teď je mi hanba. Shoďme blbce Křetínského do Vltavy a Chovancovi nadělit pokutu, rovnající se polovině jeho majetku.Hanba, třikrát hanba!!!
brew74
22. února 2011 • 15:06
od hovad z kotle, nikoli pod hrozbou nějaké disciplinární komise, která by se ničím podobným ani zabývala. Jaké páky má Sparta na dlouholeté mafiánské bafíky, se kterými jela v desítkách sviňáren? Ostré prohlášení toho brýlatého gaye?