Zprávy

Zpět na článek

Kauza omluvených fotbalových reprezentantů: Legrace pokračuje

12 komentářů

kkk999
23. února 2011 • 20:00
Kolik z vás, když se tak zasvěceně oháníte výší trestů, vidělo disciplinární řád ČMFS aspoň zdálky?
ivanb
24. února 2011 • 14:23
Pro zdravý rozum nepotřebuji disciplinární řád. Šméčko zůstane šméčkem i bez řádu. Záleží jen, který neřád s řádem nakládá!
wexlo
23. února 2011 • 09:36
V zajmu kapr ligy je preci vitezstvi Sparty to je jasny. Osobne bych jim dal za tenhle umyslny podvod daleko vetsi flastr. Jenze jde o prazaky a ty jsou nedotknutelni. Heja Plzeň olé
zdenekw
22. února 2011 • 22:47
Sparta když už nic jiného to dotáhla nejdál. Kam to dotáhla naše generalita co rozdává tresty.
Lotr nebo hrdina vždyť, jsme jedna rodina. saláti. HOGO
sendyman
22. února 2011 • 17:23
Bylo mi dáno bejt sparťanem, tak už holD zůstanu...
No, eště, že už to asi 35 let neprožívám!
jackh
22. února 2011 • 15:32
Celá záležitost vypovídá o inteligenci fotbalistů, ať už současných, nebo bývalých. Snad ani v okresním přeboru mladších žáků by nečekali, že jim něco takového projde...
Že by šlo o následek mnohočetných otřesů mozku z hlavičkování od útlého věku...?
ivanb
22. února 2011 • 15:07
...předvedl by si Sparta zasloužila vyloučit nejméně do konce sezony z ligy. A kdyby se jí něco nelíbilo, tak ještě rok přidat. A to jsem sparťan od narození, musím ovšem říci, že teď je mi hanba. Shoďme blbce Křetínského do Vltavy a Chovancovi nadělit pokutu, rovnající se polovině jeho majetku.Hanba, třikrát hanba!!!
brew74
22. února 2011 • 15:06
od hovad z kotle, nikoli pod hrozbou nějaké disciplinární komise, která by se ničím podobným ani zabývala. Jaké páky má Sparta na dlouholeté mafiánské bafíky, se kterými jela v desítkách sviňáren? Ostré prohlášení toho brýlatého gaye?
albert_fish
22. února 2011 • 14:58
Vidím, že se Reflex opravdu staví po bok plátků jako je Blesk nebo Sport. Možná by se měli páni novináři (jak rád říká Jirka Paroubků a soudruzi z ČMFS méně starat o mediálně vděčné prkotiny a víc o skutečné kauzy jako případ dvou (nebo tří?) Bohemek, nejasných licencí klubů, zmizení místopředsedy ČMFS nebo korupce v Olomouci atd.
brew74
22. února 2011 • 15:35
... a vytáhnout tyto kauzy vždy v okamžiku, kdy má spartička průser. Puchejř je skutečně inspirativní sexymozek.