Zprávy

Zpět na článek

Fotograf Reflexu Jan Šibík byl v Káhiře napaden skupinou mubárakovců

15 komentářů

dagor
5. února 2011 • 09:28
Sibik si legenda
ivanb
4. února 2011 • 15:25
...se dává všady a stran těch ústrků, tak platí, jak vy k mi tak my k vy!
sendyman
4. února 2011 • 14:22
Váš nick se mi ohromně líbí!
adfontes
4. února 2011 • 09:31
Práci novinářů si velmi vážím ale to co provedl pan Šibík je trestuhodné.Uvedl totiž ve svém rozhovoru jména českých novinářů v Káhiře a tím je potencionálně ohrozil.Velké uši jsou všude.Zároveň však sděluji následující:když jde do pekla,musí očekával pekelné podmínky a nebrečet,že mu tam neudělili Pulitzerovu cenu.V okamžiku,kdy se z novinářů stávají tzv. VIP,novináři přestávají být!!!
orangutanes
4. února 2011 • 09:18
no to víte afrika....to je jiná kultura,,,jo jak jsem tady někde čet že to vlastně je v pořádku ,když mi stará nosí doma burku a nikdo se mi přece nemůže divit,že když pak potkám na ulici turistku a ta jí nemá tak že mě to rozruší....chi chi chi..když je něco totálně blbý tak to nepřestane být blbý jenom proto že to všichni chlapi v muslimských zemích dodržují....jako ta aféra s kresbami proroka mohameda.....a autora chtěli zabít...prostě muslimské země nemají kromě ropy civilizovanému světu co nabídnout,protože mají tím islámem tak vymytý palice až to hezké není...jo a mimochodem páni pánbíčkáři...tohle dělá s lidmi náboženství...
vonrammstein
3. února 2011 • 23:01
placirkabodlo: Vyliž si voko, ***e.
placirkabodlo
3. února 2011 • 22:49
popros nekoho, at ti vytahne tu velkou borovou sisku, co si schovavas v zadku, to se opravdu nehodi smradochu
vonrammstein
3. února 2011 • 22:05
palopetro: Inu, špatně snáším ranní vstávání, tak chodím brzy spát a ty nejlepší špeky zpravidla objevím až druhý den. Zítra mám ovšem odpolední, tak do sedel!! Navíc jsem se odnaučil na toho z.mrda reagovat-ale výjimka potvrzuje povidlo. Se říká. Přibližně.
mik-23
3. února 2011 • 22:00
ja osobne mam teda naprosto opacne zkusenosti a to z Maroka. Je pravda, ze nejsem zenska, coz muze byt hlavni duvod. Nicmene ja nejdriv prijel celkem vystreslej taxikem do Tetuanu, mesto na severu, byl vecer a nevedel jsem s kamosem ani kde budem spat a abych rekl pravdu trochu jsem zacal mit strach z toho co jsem videl z taxika, preci jenom jsme byli v Africe poprve. Ale okamzite se odkudsi objevili dva celkem pekne obleceny kluci a zacli se s nama bavit anglicky, no vlastne jen jeden, druhej neumel, odkud jsme a tak. Ja mel od zacatku strach, ze to je nejaka past, ale pak nas ubytovali, ukazali mesto, trziste v noci, druhy den nas dovedli na autobus a jediny co chteli bylo at jim poslem spolecnou fotku emailem. A to jsem si rikal, kdo by tohle pro nejakeho cizince udelal v Praze, v New Yorku, Londyne, a zadarmo...
Palopetro
3. února 2011 • 21:57
No konečně.kde se flákáte?: