Archív

Zpět na článek

Sexuální život uživatelů marihuany je pestrý. Potvrzeno

21 komentářů

poldzan
4. října 2010 • 10:31
PROSTĚ JE TO POHODIČKA, JÁ GANJU HULÍM UŽ 14 ROK A JE TO HODNĚ KLÍDEK, LEPŠÍ NEŽ NĚJAKÉ TZV VIAGRY A DALŠÍ SRAJDY, j.x.d. JE V KLIDU AKORÁT S TOU PROPAGACÍ TO TROŠKU OBČAS PŘEHÁNÍ.
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:51
leska joint, lasko joint, laska pivo joint, dokud clovek neusne, pivo aby se upne nevystavil a pro ten vitamin b
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:50
neni drogou lasky mnoho desitek let, ale minimalne TRI TISICE LET! hombre
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:47
ty, on nikde myslim nerika, ze huleni je cool, on jen rika, ze by se za to nemelo zavirat, perzekuovat atd., a kazdy svepravny at si vicemene se SVYM telem dela co chce.
ale pro ME je trava, proti jinym legalnim drahym hodne nezdravym povzbuzovadlu, utlumovadlum a dalsim praskum cool, uz jen kvuli toho, ze si to muze vypestovat kdokoli prakticky kdekoli a skoro zadarmo, a VIDIS DO CEHO JDES. ale ty line *** co mi corly dve nezrale kvetiny ze soukromeho pozemku bych poslal do gulagu, na pulrocni exkurzi. protoze kdyby to byly treba brambory, tak to dovedu jeste pochopit, jako zivotu nutny zdroj, jenze i ty si muze zasadit kazdy. ale kdyz nekdo krade kvetiny, tak rvu! protoze to udela jenom lina smazka! no
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:35
jo kdyz mu rikas pepik, tak potom se nediv. hon si ho, ale nemluv s nim
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:34
ne nejsi vpoho, jinak by si tady nepsal
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:18
vis ze po desatem je kazda princezna? a mozna i u homosexualu ja i po desatem jointu vojedu celou zdravku, pokud neusnu
unga unga cernyzhulenypero
peggy13
1. října 2010 • 20:40
nikdy se mi nestalo, aby měl mladý člověk problém se ztopořením či vyvrcholením, jen u huličů... a to i když nebyli zrovna zhulení!!!! takže kluci pozor...
geza
1. října 2010 • 11:23
A ještě něco,když si musí někdo spravit psychiku jointem,je stejně na psychiatra,znám to,naštěstí jsem přestal a jsem v poho.
geza
1. října 2010 • 11:18
Hulení již nikdy více,když jsem zahulil,Pepík se nepostavil,toť má zkušenost.