Archív

Zpět na článek

Sexuální život uživatelů marihuany je pestrý. Potvrzeno

21 komentářů

poldzan
4. října 2010 • 10:31
PROSTĚ JE TO POHODIČKA, JÁ GANJU HULÍM UŽ 14 ROK A JE TO HODNĚ KLÍDEK, LEPŠÍ NEŽ NĚJAKÉ TZV VIAGRY A DALŠÍ SRAJDY, j.x.d. JE V KLIDU AKORÁT S TOU PROPAGACÍ TO TROŠKU OBČAS PŘEHÁNÍ.
peggy13
1. října 2010 • 20:40
nikdy se mi nestalo, aby měl mladý člověk problém se ztopořením či vyvrcholením, jen u huličů... a to i když nebyli zrovna zhulení!!!! takže kluci pozor...
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:18
vis ze po desatem je kazda princezna? a mozna i u homosexualu ja i po desatem jointu vojedu celou zdravku, pokud neusnu
unga unga cernyzhulenypero
geza
1. října 2010 • 11:23
A ještě něco,když si musí někdo spravit psychiku jointem,je stejně na psychiatra,znám to,naštěstí jsem přestal a jsem v poho.
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:34
ne nejsi vpoho, jinak by si tady nepsal
geza
1. října 2010 • 11:18
Hulení již nikdy více,když jsem zahulil,Pepík se nepostavil,toť má zkušenost.
placirkabodlo
2. října 2010 • 13:35
jo kdyz mu rikas pepik, tak potom se nediv. hon si ho, ale nemluv s nim
matej77
30. září 2010 • 17:19
Ke studii: 1) výzkumná otázka by neměla být triviální (tedy měla mít ambici přinést odpovědi na důležité otázky). Otázka, zda jsou blondýny spokojenější s velikostí poprsí je jistě zásadní, ale na diplomku to néni (stejně tak předmětný výzkum).
2) Kuřák marihuany je obvykle spokojen se vším, bo jest zhulen (proč by měl být sexuální život výjimkou?).
3) Subjektivní odhad délky soulože je informací irelevantní (jak se mění vnímání času pod vlivem THC? Ha? Šak víme...)

Ale účel to splnilo, že? Titul je doma )) kdo to absolvoval, ví, o co jde.
demontormen
30. září 2010 • 10:34
proto všichni ti kteří věří lžím o jedovatosti marihuany + ti kteří jim nevěří, ale bojí se to vyzkoušet a tak se raději staví na odpor, straší mladé lidi tím, že jim to pak "nebude fungovat" (víte co myslím).... Pokaždé, když někde čtu o účincích marihuany (přece jenom, praxe mám hodně, ale teorie neuškodí....) je uvedené, že snižuje chuť na sex a výkonnost - je to stejné, jako když se dřív říkalo, že vám z masturbace upadnou pohlavní orgány... Takže pro ty, kteří tyto dezinformace vytvářejí: NESTRAŠTE NÁS TÍM!!! Je to jako kdybyste měli věřit všem "účinným" preparátům na hubnutí z teleshopu...
aaaron
30. září 2010 • 16:38
no nevím - ohledně té nefunkčnosti, myslím že JXD by mohl vykládat -viz http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=Yt49­fJQvZi­o&fe­ature=­play­er_em­bedded
můj osobní názor (jako bývalého huliče) je že 4 gramy denně je prostě moc