Zprávy

Zpět na článek

Na kokainu nefrčím, to jsou brutální lži, říká v rozhovoru pro Reflex bývalý pražský primátor Pavel Bém

8 komentářů

torinese
13. září 2012 • 13:46
Z toho si nic nedělejte - já volila dvacet let ODS a pak Topku... taky slušný úlet (oboje).
Jenom teď nevím, je-li tady něco kvalitnějšího. Je to hrůza a děs - jsme asi fakt národ idiotů, který se na slušné politiky nezmůže. Recyklovat Zemana? Aby to dal dohromady zase s "tatíčkem"?-ježíši, bůh nás chrań.
sendyman
13. září 2012 • 23:57
To nic není, to já v Praze do komunálu volil s TOPkou ještě Veverky!!
No jo, ale co teď? Balbína? Kavárnička je to pjekná...
pooch.ledog
13. září 2012 • 11:41
ten me malem rozplakal, chudak. Vseci jsou na nej tak osklivi. A Romanek chudacek, no povazte, to ma blby protoze je ozrala a mozna i droguje. Patrne ma taky namekly mozek, kdyz ho nenapadne, ze kdyz uz prisel k takovym prachum daji se s nimi delat i lepsi veci nez chlastat a jezdit jako hovado. To by ovsem tihle lide museli mit uroven a to ani jeden z nich nema.

Bem by mel radsi zalezt nekam pod zem a tam zustat. Trapak jeden.
torinese
13. září 2012 • 13:48
Ten šmejd se rychle oklepal, když zjistil, že "Romeš" ciknul Kubicemu a jsou z toho oba venku. Tak zase vystrkuje rypák z nory. Rozhovor s Janečkem - "bojovníkem" proti korupci, který se dopouští daňových úniků (spolčil se s Krausem, což má taky svou výpovědní hodnotu), to je tedy taky síla. Nikdo se ho na to neptá, lezou mu do ***e.
sendyman
13. září 2012 • 10:24
jestlo ten kuliferda jede na kokainu, nebo ne, to je jeho věc.
Ale co mo vadí je to, že dodnes JEDE na penězích nás, Pražáků (obecně všech, smozřejmě, dotujeme to všichni), co měly skončit v pražský kase, ku zvelebení města. Tak to mi vadí.
*** je to. A já ho volil, kristovanoho!
sendyman
13. září 2012 • 10:27
Juch, málem jsem si začínal myslet, že jste zrušili hvězdičky, ale všechno je při "starým", tak jsem se uklidnil...
"***." je to vyhvězdičkovaný slovo, víš, můj nejmilejší Reflexi?
aznom
13. září 2012 • 09:55
Soudě podle bezzubých a zbytečných otázek(hlavně nepíchnout do hov.na) položených tomuto darebákovi,
soudím že autor tohoto cancu a zkorumpované individum Bém,jsou milenci.
torinese
13. září 2012 • 06:31
Jenom tunel Opencard a Blanka budou stát dańové poplatníky miliardy navíc. Ten Bém je nejen zloděj, ale i arogantní lhář. Zajímavé je,jak se média přestala náhle zajímat o jednoho z nejvěších gaunerů české politiky(bereme-li v úvahu způsobenou škodu) a jak se slehla zem po Janouškovi. Dokladem toho, jak funguje česká "spravedlnost" je čmáral Smetana za katrem a Bém s Janouškem na svobodě. Naše vláda korupci přímo podporuje a sama v ní jede. Nakonec -jedním z ministrů je přímo kmotříček s ksichtem sńatkového podvodníka, druhým je "expert", jenž se osvědčil, jako zcela neschopný hejtman i ministr.