Zprávy

Zpět na článek

Experiment Reflexu: Poznají kolemjdoucí dobrou hudbu? Tomáš Klus hrál na ulici

37 komentářů

veleknez
4. března 2012 • 11:35
Nejspíš to bude tím, že POP je v podstatě velkolepá nudná sra*ka, která nikoho moc nezaujme po hudební stránce. Lidi spíš zajímá to, že zpěvák je "televizní celebrita" a ikdyž na ulici zpívá někdo daleko líp, tak to nikoho nezajímá, protože není ten provařený ksicht s televize - jakmile by tam nad nima byl transparent se jménem zpěváka, zastavilo by se tam určitě daleko víc lidí a přitom by hrál stejně. Ono se stačí podívat na jeden díl stuidní soutěže jako je superstár a pak je jasné, že hudební vkus nejenom české republiky je hodně mizerný. Kdyby tam hrál třeba Kryl, a to i v době kdy ho nikdo neznal, tak by to bylo o něčem jiném, ikdyž dneska by tam musel hrát jeho písničky spíš Landa, aby se někdo zastavil Mimochodem musím říct, že jméno Klus slyším dnes poprve v životě a neznám ani jediného člena soutěží jako superstar (krom samera Isy co je snad v kazdém pořadu) a POP mě nijak zvlášť nebere, takže bych asi taky jen prošel bez povšimnutí.
lobineu
3. března 2012 • 06:19
popletené ankety blbě okopírované z toho co redaktoři viděli na trubce... ačkoliv mi Klus nijak neučaroval, v tomhle případě ho spíš lituju, že se s nýmandy z Reflexu vůbec o něčem takovém bavil...
myschak
3. března 2012 • 07:14
Mě by zajímalo, vážený, proč vlastně tady jste a ***te ty svoje zvratky z huby, když se vám Reflex nelíbí. To trochu postrádá logiku, ne? Navštivte radši kluci(tečka)cézet a dejte mu co proto!
sendyman
3. března 2012 • 19:38
No, víte, ono to může být tím, že jsou mezi námi pamětníci starýho dobrýho RX, chodíme sem z tradice, a tak si občas zanadáváme na dnešní úroveň, no...
lobineu
5. března 2012 • 08:05
...zapomněl jsem dodat, že dokud tady budou takovýhle články, nebudu Reflex kupovat (což vzhledem k tomu, že RX má spoustu inteligentních příznivců akceptující jeho současnou kvalitu nebude asi nikdy).
enemabagjones
3. března 2012 • 01:05
Takhle kdysi Honza Dědek obcházel vydavatele s "neznámou" kapelou, myslím, že to byla Lucie, a dopadlo to nějak podobně, až na to, že v těch vydavatelstvích byli "odborníci".
neilyoung
2. března 2012 • 19:46
... si při turné s Crazy Horse v roce 1976 odskočil na Glasgowské nádraží coby pouliční muzikant zabrnkat na banjo
http­://www­.open­cultu­re.co­m/2012­/02/ne­il_y­oung_­buskin­g_in_g­lasgow­_1976_­the_st­ory_­behin­d_the_­foota­ge.ht­ml
torinese
2. března 2012 • 16:27
Čímpak to je, že se tihle skvělí zpěváci-autoři rodí snad jenom na Sev.Moravě?! Nohavica, Radůza, Farna (i když Farna není moje krevní skupina, talent bezesporu má)...
Klus mě dostal svým Za co pane bože, za co...výborný text na takového mladíčka, co mu ještě teče mlíko po bradě.
neilyoung
2. března 2012 • 19:27
Bo tu mame v luftě jakysik ten bordel. Jak v Ově, tak u Třynca. K Vašemu výčtu bych si dovolil přidat i výjimečného Radoše Pastouška z Tupánek.
xviktorie
3. března 2012 • 02:06
???Co má Radůza se severní Moravou?