Zprávy

Zpět na článek

Jan Šibík o smrti novinářů v Sýrii: Ti dva byli v pasti

46 komentářů

cartouche66
2. března 2012 • 12:10
Přesně! Tohle dělá mediokracie. Je to hnusný bulvár. Např. nedávno v televizi říkali toto: "Bývalá premiérka Tymošenková je v ohrožení života!" - a manželka vyjekla hrůzou! - pak ale dořekla tišším hlasem konec věty - " ... prohlásila dcera bývalé premiérky po návštěve v její cele". Aha! Takže dcera prohlásiola - a tomu se dává váha, jak kdyby to řeklo lékařské koncilium. O jeho šetření které nic závažného nepotvdilo ani slůvko! Stejně tak Sýrie - komise pozorovatelů nezjistila žádné problémy, krom nájemných zabijáků, střílejících ze střech. O jejich závěrech nikde ani slůvko, ale o tom, že ten či onen vyzval komisi k ukončení mise se mlelo každej den dokola! Hnus ... (N
cartouche66
2. března 2012 • 12:05
Bohužel, tzv. západní média je pouze to co centrála pustí do světa, nic víc. Dojem že jde o víc zdrojů je jen krytím totání mediální diktatury. Jen blázen či naiva je schopen ještě dnes věřit tomu, že dávno před světovým proletariátem se sjednotil světový kapitál. Nejde o spojenectví z bratrství, ale o účelové spolčení.Konkurence je pouze předstíraná, světu vládne monopol, jediná globální superkorporace, tvářící se zatím jako několi oddělených koncernů a firem. Koncentrace a akumulace kapitálu je zákonitý a nezvratný proces a nesouvisí s činností jednotlivců a skupin. Je to proces objektvní, nezastavitelný subjektivními faktory.
cartouche66
2. března 2012 • 11:59
Tys taky anonym ty cartiuchu Navíc evidentě nerozumíš smyslu slova "primitiv". To není totéž co furiant, tedy nesmiřitelný s bahnem z něhož tací (takové) jak ty vzlínají jak plíseň z mokrý zdi v umyvárce ...
cartouche66
2. března 2012 • 11:56
To jsou takový obecný kecy co nic neznamenaj. V dějinách se furt do těch co se bouřili střílelo, jenže současným světovládcům to vadí jen někde a jinde je jim to u ***e - podle toho jak se to hodí. OSN bych tam netahal, to je cirkus zneužívaný pár mocnejma k prosazování rezolucí proti nepohodlným a pokud je "nedopatřením" prosazena nějaká ta "špatná", tak se na ní veřejně *** - viz okupovaná palestinská území. Kdypak budou humanitárně bombardovat Izrael, aby je přestal okupovat a dodržel rezouce OSN, kdypak? Nebo aby vrátil Golany, co? Ale nějaký bandy alkáidistů bráněj jak svý bratry! No však taky al-srajdu založili a Usámu stvořili. Co by si ten chudák počal bez jejich podpory v Afgánu za války se Sověty? Patrně by jeho kosti uschly někde u Herátu už v 80. letech. Takhle bránit demonstranty v Bahrajnu, to je nenapadne, co? Tam maj námořní základnu a tak se neštítí tvrdit, že demonstranty štve Írán proti hodnému strýčkovi emírovi, že? A opozice v Saúdský Arábii taky nemá žádný zastání, nevšim jsem si kdy naposled US státní tajemník nabádal krále k vytvoření demokracie v zemi! To se vždycky nabádaj vlády a chráněj opozičníci jen tam kde z toho může něco kápnout, že? U nás v roce 68 z toho moc nekoukalo, byli rádi že udržej svoje režimy a neváhali řezat studenty na barikádách v Paříži, Bonnu, Mexico City či v Římě a Tokiu jako vzteklý psy! Tak japa by je zajímala nějaká "legitimita" u nás ...
cartouche66
2. března 2012 • 11:45
Co tady ***ku zvedáš prstíčky, abych ti je nepolámal, ***amote. Víš *** o čem píšu,. ale hlavně že všemu hovíš - nembo si to aspoň myslíš, pokud se u takových dá tohle sloveso vůbec použít ...
cartouche66
2. března 2012 • 11:44
Neovládá je právě žádný Člověk, ale systém, blbe! Systém jenž Člověka popírá ve jménu Antičlověka ...
aznom
1. března 2012 • 20:24
Nuže,pokud se ti jeví Miloš Zeman jako "vtipný glosátor", tak bez otálení upaluj do toho svého
"regionu". Blbů zde zůstane i tak habaděj!
kockamnau
1. března 2012 • 15:50
já už ve světě,kam mně posíláte byla,moc dobře vím,že jsou lidé rozežraní a rozmazlení a ještě chtějí konzumovat dál,jeďte tam vy,já se za pár dní vydám do slunných,službami a ochotou a milými lidmi oplývajícího Trentinského regionu,ciao a rozhodně nepodporuji kvílení moralistů,co chtějí impantovat své vlastní způsoby na cizím území,z toho bude válka a já chci žít ještě dost dlouho,víme ???
aznom
29. února 2012 • 20:31
Proč prostě neděláš to,co ti radí celej život máma-seď na místě,nevrť se,nedloubej se v nose a hlavně do ničeho nestrkej rypák?
jpk88
28. února 2012 • 21:45
naopak,já mu to závidím-jel bych hned