Komentáře

Zpět na článek

Přínášíme Kámasútru. Ovšem v úpravě pro rodiče s malými dětmi

37 komentářů

placirkabodlo
25. února 2012 • 19:25
jj sendy, ten az zacne povidat, tak tady zacne car***
von.rammstein
25. února 2012 • 18:25
Sendyho považuju za svého nejlepšího kamaráda a za toto dnešní gesto jsem mu slíbil flašku ferneta a navrch metr piv doufám, že se nezlobíš, že tebe považuju až za svého druhého nejlepšího kamaráda...
placirkabodlo
25. února 2012 • 18:16
... ach, zacnu asi cist sakra, mily von.rammsteine, vsimas jaky je sendy chlapak, to je na zapsani do analu, a bic bozi navrch
Palopetro
25. února 2012 • 17:14
Znám... i když mě nakraťučko strihali v Práglu u Roháče.A přiznávám,že mě zahřálo u hercny,jak jste se zastal Poochové.Já si zase dám za Vás u nás v Káčku.
zdepa
25. února 2012 • 16:36
Umíte psát také o něčem jiném než o zrádle a sexu? Opravdu máte občany za stejné ubožáky, jak jste vy?
von.rammstein
25. února 2012 • 16:04
souhlasím s tebou Sendy a chci abys věděl, že se na tebe už nezlobím a že naše přátelství trvá dál.
sendyman
25. února 2012 • 15:08
To máš tak, ty moulo. Když se chlap sekne v názoru, tak se omluví. To není nic na újmě jeho hrdosti.
A ty vostatní - no, ty se chovaj jako ty... Jako ***.
sendyman
25. února 2012 • 14:51
Bohužel, ale venkoncem je to jedno, i když líto mi to je, to abych nekecal. Ale já si dám dneska i za Vás!
V Hodoníněéééé.... No, však to možná znáte.
sendyman
25. února 2012 • 14:45
Tak jo, to samozřejmě beru. To je "Váš a její" problém. Mně se jenom zazdálo, že reagujete takhle příkře na Poochovou, protože je to prostě Poochová. A priori. Vona je ta holka docela fajn (i když je z Moravy! ), znám ji osobně. Mívá dobrý postřehy vodsaď, nebo z Británie, kde žije. Akorát (hele, Poochová, todle si přečti nahlas a opakovaně! ) bejvá často poněkud dlouhá. A to její psaní bez diakritiky, to mě jednou zabije!
aznom
25. února 2012 • 14:31
Ne,ne,žádná animosita,ale jestliže kdokoliv prohlašuje,že mu "prodlouží život" bezvýznamný bulvární žvást,jsem ve střehu a mám nepřekonatelné nutkání do dotyčného krapítko zavrtat.