Komentáře

Zpět na článek

Přínášíme Kámasútru. Ovšem v úpravě pro rodiče s malými dětmi

37 komentářů

zdepa
25. února 2012 • 16:36
Umíte psát také o něčem jiném než o zrádle a sexu? Opravdu máte občany za stejné ubožáky, jak jste vy?
sendyman
25. února 2012 • 13:54
Co nejpokorněji, fakt! Četl jsem to krátce po návratu ze čtvrtý 12 hodinový šichty po sobě (nejsem zvyklej) a byl jsem nějakej rozhozenej, nebo co, navíc mě (skoro) nas.ral ten moula s ukradeným nickem... Teď jsem si to přečetl podruhý, v klidu.
O.K., dobrý!
Sorka plís, Amíku! Číhněte večír do Jamajky, bude prča! Placírkabodlo mě bude bičovat, já budu kopat do falešnýho Ramštajna a všecky nás bude mlátit hlava-nehlava výčepák Velkej Jarda!
Pepinově desítce třikrát:
Zdar! Zdar! Zdar!
von.rammstein
25. února 2012 • 14:07
Sendy
sendyman
25. února 2012 • 15:08
To máš tak, ty moulo. Když se chlap sekne v názoru, tak se omluví. To není nic na újmě jeho hrdosti.
A ty vostatní - no, ty se chovaj jako ty... Jako ***.
von.rammstein
25. února 2012 • 16:04
souhlasím s tebou Sendy a chci abys věděl, že se na tebe už nezlobím a že naše přátelství trvá dál.
placirkabodlo
25. února 2012 • 18:16
... ach, zacnu asi cist sakra, mily von.rammsteine, vsimas jaky je sendy chlapak, to je na zapsani do analu, a bic bozi navrch
von.rammstein
25. února 2012 • 18:25
Sendyho považuju za svého nejlepšího kamaráda a za toto dnešní gesto jsem mu slíbil flašku ferneta a navrch metr piv doufám, že se nezlobíš, že tebe považuju až za svého druhého nejlepšího kamaráda...
placirkabodlo
25. února 2012 • 19:25
jj sendy, ten az zacne povidat, tak tady zacne car***
von.rammstein
25. února 2012 • 11:40
díky za pochvalu, konečně se taky občas dokážeš projevit jako kamarád
sendyman
25. února 2012 • 14:03
ae to wiiish, zhe yo, zlato =D. Uzh se te nemuuuzhu doczkat!!! xD BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO