Zprávy

Zpět na článek

VIDEO: Záznam Kalouskovy "výchovné" facky unikl na internet

8 komentářů

kakochu
7. února 2012 • 10:38
jsou to zlodeji i darmozraci !
bigmogul
8. února 2012 • 02:17
A kdo? Ti dva týpci z vlády, nebo ti pudlíci s baťůžkama?
herman
7. února 2012 • 09:54
Jestli o něm řekl, že se chová jako komunista-bolševik, paktuje se s nimi a prosazuje jejich ideologii a přitom má plná ústa pravicových pindů, tak se ani soudruhovi Kalouskovi nedivím. Pro pravdu se přeci lidi nejvíc perou, že?
myschak
7. února 2012 • 09:10
Ministr či obyč. člověk, je to jedno. Být na jeho místě a takovej cápek mě urážet, udělám to samý. Dobře pane Kalousku!
wexlo
7. února 2012 • 07:02
Tak krom toho,že je pro mě zloděj a alkáč je také(bohužel) politikem což ho zavazuje(nebo by alespoň mělo) k určitému způsobu vystupování a jednání zvláště pak na veřejnosti. Tohle by si prostě dovolit neměl,tahat se s každým kdo na něj něco pokřikuje je pro kohokoliv v jeho postavení poněkud nedůstojné a nepřípustné.Ovšem pokud někdo leje jako pan ministr,tak je etiketa ta tam.
bigmogul
7. února 2012 • 00:58
racionálních důvodů nesympatickej, ale tady zareagoval naprosto adekvátně. Jak jsem toho šaška s baťůžkem pozoroval, řekl bych, že na něj byl Kalousek až zbytečně hodnej.
ardaj
6. února 2012 • 19:23
i když pana Kalouska nemusím,zareagoval správně.Nevím,co si ten jinoch myslel,co čekal.Na hrubý pytel, hrubá záplata...ale na druhou stranu, by si toto měl uvědomit i pan Kalousek
metaz
6. února 2012 • 17:29
Vzhledem k tomu,že se vlastně neví co ten "student"Kalouskovi řekl se dá spekulovat různě, což novináři rádi dělají(za to je nemám v oblibě).Já nevytvářím doměnky, a přikláním se k ministrovi přestože není můj favorit.