Zprávy

Zpět na článek

Reflex se pokusil o prognózu výsledku prezidentských voleb v případě přímé volby

14 komentářů

atreides
17. prosince 2011 • 19:35
bude li presidenta volit lůza (ukázka- některé příspěvky dole) tak je to v HaJzLu!
jaaan
17. prosince 2011 • 16:57
se tam taky nkdo až na Zemana nikdo z nich na Hrad nehodí
placirkabodlo
17. prosince 2011 • 15:11
a heslo cssd: nechame vas krast, ale chceme taky smocit zobak. na lidi ***me uplne stejne jako vy, akorat mame jinaci slang, tak ruku na to bratri. na vecne casy.
kurbet
17. prosince 2011 • 14:24
Muhlhausi já si myslím,že po VK nás nemůže potkat nic horšího.I ten orangután ze ZOO bude o fous lepší.A v česku je to stejně jedno
tomik007
17. prosince 2011 • 12:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
tomik007
17. prosince 2011 • 12:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
placirkabodlo
16. prosince 2011 • 21:50
to vis ze jo, ja si asi spletl utahovani opasku na kalhotech, s utazenim kolem krku. clovek dela co muze ze, aby se uspokojil. a tak jsem to asi prehnal, a delsim nedostatkem kysliku jsem jaky jsem. ale nenavist k dementovi? (at uz to je klaus nebo gross nebo rath nebo topolanek nebo ...) to ses u me spletl chlapce. to neni moje parketa. ale spravedlnot by byla pro ne mnohem horsi nez obycejny spalek a sekera. predstavuji si ji presne tak, jako ve filmu, jehoz nazev jsi UKRADL pro svuj nick. ale kdyz jsi stastny, ja ti ho brat nebudu....
sirien
16. prosince 2011 • 18:31
Add: omlouvám se, zdá se, že ČTK si konečně všimla toho že si svět něčeho všímá a rozeslala našim drahým pisálkům text k copy-pastovému okopírování napříč weby... no, je to sice pořád ubohost a naprostá nedostatečnost, ale lepší jak nic :/
sirien
16. prosince 2011 • 18:14
Jakoby ty diskuse v posledních měsících za něco stály.

New York Times bestselling author, humanista, antiradikál, žurnalista, jeden z čelních představitelů New Atheist Movement, excelentní řečník.

Také člověk, o jehož smrti informují světová média od BBC přes Washington post, The Guardian, CNN až po Al Arabiyu a Al Jazeeru a k jehož smrti se obratem vyjádřila hromada světových osobností a ne zrovna malá část anglické blogosféry přinesla různá rozloučení.

Ale v českejch zprávách celej den ani fň a namísto toho se řeší, jakou pitomou placičku potištěnou písmem takřka nečitelné velikosti nosí Schwarzenberg ve sněmovně, RX hází dementní reklamy na nápoje, slaví nesmyslné Facebookové skóre a řeší jakousi zpěvačku... z celý český žurnalistiky je člověku na blití a když si vzpomenu ne obsah RX když sem sem chodit začal a uvědomim si že dneska vynechali zprávu jako je tahle, tak mi je do breku.
oldboy
16. prosince 2011 • 15:04
Ale jo furt, spamuješ s tím na každé diskusi. Kdo to vůbec byl, ten Higgins? To je z My Fair Lady?