Zprávy

Zpět na článek

Reflex se pokusil o prognózu výsledku prezidentských voleb v případě přímé volby

14 komentářů

atreides
17. prosince 2011 • 19:35
bude li presidenta volit lůza (ukázka- některé příspěvky dole) tak je to v HaJzLu!
jaaan
17. prosince 2011 • 16:57
se tam taky nkdo až na Zemana nikdo z nich na Hrad nehodí
tomik007
17. prosince 2011 • 12:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
placirkabodlo
16. prosince 2011 • 10:21
po tom marastu, co tam nechal klaus i se svymi pidisluhy, muze snad jen vevoda vycistit ten chlev, ktery klaus znovuvytvoril jako odkaz svych kamaradu bolseviku. pry dokonce hladi bustu husaka pred spanim, aby mel krasne sny, ten bolse­vicky­kapi­talis­ta. ted by me zajimalo, ktere vezeni si ten nerad vyprognostikuje. chirac dostal jenom podminku, ale klaus by mel dostat alespon sekeru a spalek, kdyz uz nic jineho. novy prezident, novi politici, nove vezeni a navraceni majetku (od grosse az po bosse) lidu=statu . ona ta justice (mafie) prece nemuze byt az tak zkazena. ona snad chyti druhy dech, nebo kdyz tak kulku. vse bude dobry preci.

a obalka se zemanem se povedla!
oldboy
16. prosince 2011 • 15:03
Koukám, že Vás nenávist k Václavu Klausovi definitivně mentálně poškodila.
placirkabodlo
16. prosince 2011 • 21:50
to vis ze jo, ja si asi spletl utahovani opasku na kalhotech, s utazenim kolem krku. clovek dela co muze ze, aby se uspokojil. a tak jsem to asi prehnal, a delsim nedostatkem kysliku jsem jaky jsem. ale nenavist k dementovi? (at uz to je klaus nebo gross nebo rath nebo topolanek nebo ...) to ses u me spletl chlapce. to neni moje parketa. ale spravedlnot by byla pro ne mnohem horsi nez obycejny spalek a sekera. predstavuji si ji presne tak, jako ve filmu, jehoz nazev jsi UKRADL pro svuj nick. ale kdyz jsi stastny, ja ti ho brat nebudu....
tomik007
17. prosince 2011 • 12:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
placirkabodlo
17. prosince 2011 • 15:11
a heslo cssd: nechame vas krast, ale chceme taky smocit zobak. na lidi ***me uplne stejne jako vy, akorat mame jinaci slang, tak ruku na to bratri. na vecne casy.
sirien
16. prosince 2011 • 10:18
Tipuju že jste se svým průzkumem určitě úspěšnější než naše drahé agentury pro průzkum veřejného mínění před posledními volbami a vaše analýza stojí za víc než k použití místo toaletního papíru...

mimochodem, kdyby NÁHODOU někoho ve vaší redakci zajímaly nějaké PODSTATNÉ A ZAJÍMAVÉ věci, tak v noci na dnešek zemřel Christopher Hitchens
oldboy
16. prosince 2011 • 15:04
Ale jo furt, spamuješ s tím na každé diskusi. Kdo to vůbec byl, ten Higgins? To je z My Fair Lady?