Zprávy

Zpět na článek

A nejhorším blafem se stává...

6 komentářů

eduardos
22. února 2012 • 18:04
Moh jsem mít litr!Takhle jsem jen zblajznul omeletu politou kofolou/asi mu to ucrnklo../ s vejcem
a drůbežím tofu ... to bylo ňamíčko !!A ta hořčice v tom- neskutečný karneval chutí...
Vypadalo to,jako by už vyhazovali dojedený talíře a pak to na poslední chvíli dali - mě..
Manželka mě ještě okřikovala ať nekoulim vočima a koukám dlabat,protože někam spěchá
a nebude to přece dojídat za mě... Jak jsem dojed,tak jsem se pomodlil a vyběh na ulici...
nedi
10. ledna 2012 • 20:49
Docela mě překvapilo, že se mezi "blafy" probojovalo menu pražské vegetariánské restaurace Beas Jejich jídlo je kvalitní, co na tom, že pro běžné české strávníky zprvu dost podivně chutnající. Osobně za blaf považuji něco nebezpečeného pro trávení nebo něco velmi nechutného. Pokud bychom měli mezi blafy řadit i jídla jiných etnik pouze pro neznalost typických surovin a chutí, pak tu můžeme hanit již opravdu vše. Ale to nás, čecháčky, přece tak baví Cizrně zdar a přeji úspěšné se vyhýbání skutečným blafům (jako ty špenátové lasagne byly vážně pecka!)
barbarata
6. ledna 2012 • 19:38
Myslela jsem, že se se zájmem podívám na vyfotografované blafy, ale nejsem schopna to doprohlížet celé. Je mi z toho zle. Bez znalosti souvislostí bych tipovala, že to jsou jídla, která byla bez studu servírována v osmdesátých letech minulého století. Je mně za ty kuchaře stydno.
Barbarata
jirijane
18. ledna 2012 • 09:33
Taky se mi udělalo blivno!
Jirka1313
15. prosince 2011 • 00:15
připadá jako nejhnusnější to č. 2.
enrico.bizzarro
13. prosince 2011 • 11:29
Tak to druhé místo vypadá jak nevymytá hadra z dřezu zalitá saponáten. Mňam!