Komentáře

Zpět na článek

Kolik duchovních má milenky a chlapce

19 komentářů

mazd
17. listopadu 2011 • 18:31
v Česku jméno alespon jednoho kněze který udržuje poměr s hospodyní -jistě máte informace podle vašeho příspěvku.Prosím jména. Díky...
dani-el
16. listopadu 2011 • 08:12
Ona ta Bible popisuje taky slušný prasárny.
dani-el
16. listopadu 2011 • 08:10
I kněží, kteří nemají celibát povinný, by měli umět udržet lemroucha v gatích a nenechat se svádět na kdejaké oslavě kdejakou farnicí, zvlášť když jsou ženatí, žeáno. Neflusejte furt špínu na římský katolíky, ostatní mají na hlavě taky slušnou dávku másla.
dani-el
16. listopadu 2011 • 08:08
Biskup může všechno, ten starokatolickej tuplem.
aznom
16. listopadu 2011 • 00:52
Nuže,ne že "mohl být tak hloupý",ty jsi hloupý a navíc pěkně nabubřelej,možná je to tak,že lidé hlavu na myšlení používají,pouze ty ji máš na hov-a!Nebylo by to možné?Jediné co očekávám od tebe já,je aby ty jsi šel očekávat do hajzlu.Amen.
neklopit
15. listopadu 2011 • 22:33
Děkuji za upozornění. Už nikdy nebudu očekávat, že lidé kolem mě budou používat hlavu na myšlení. Máš úplnou pravdu, jak jsem jen mohl být tak hloupý.
aznom
15. listopadu 2011 • 21:31
Tady není nikdo proto,aby plnil tvoje očekávání.To snad ani není možný,takovej vůl!
neklopit
15. listopadu 2011 • 18:43
Mé očekávání se žel naplnilo. Sice jsem trochu doufal, že místní názory a příspěvky budou jiné než jinde, ale nestalo se. Na fotbal, politiku a církve jsou prostě odborníci všichni.
aznom
15. listopadu 2011 • 18:29
"nešťastnice"
aznom
15. listopadu 2011 • 18:28
Tak to žiješ "celý dlouhý život" v pořádných bludech nešťastníče.Mezi kněžími je smilníků nepočítaně,až by jeden řekl ,že je to parta úchylnejch šmejdů.Denně se o tom dočítáme v tisku.Ovšem,to si chce také přečíst něco jiného než Bibli!