Komentáře

Zpět na článek

Kolik duchovních má milenky a chlapce

19 komentářů

mazd
17. listopadu 2011 • 18:31
v Česku jméno alespon jednoho kněze který udržuje poměr s hospodyní -jistě máte informace podle vašeho příspěvku.Prosím jména. Díky...
dani-el
16. listopadu 2011 • 08:10
I kněží, kteří nemají celibát povinný, by měli umět udržet lemroucha v gatích a nenechat se svádět na kdejaké oslavě kdejakou farnicí, zvlášť když jsou ženatí, žeáno. Neflusejte furt špínu na římský katolíky, ostatní mají na hlavě taky slušnou dávku másla.
neklopit
15. listopadu 2011 • 18:43
Mé očekávání se žel naplnilo. Sice jsem trochu doufal, že místní názory a příspěvky budou jiné než jinde, ale nestalo se. Na fotbal, politiku a církve jsou prostě odborníci všichni.
aznom
15. listopadu 2011 • 21:31
Tady není nikdo proto,aby plnil tvoje očekávání.To snad ani není možný,takovej vůl!
neklopit
15. listopadu 2011 • 22:33
Děkuji za upozornění. Už nikdy nebudu očekávat, že lidé kolem mě budou používat hlavu na myšlení. Máš úplnou pravdu, jak jsem jen mohl být tak hloupý.
aznom
16. listopadu 2011 • 00:52
Nuže,ne že "mohl být tak hloupý",ty jsi hloupý a navíc pěkně nabubřelej,možná je to tak,že lidé hlavu na myšlení používají,pouze ty ji máš na hov-a!Nebylo by to možné?Jediné co očekávám od tebe já,je aby ty jsi šel očekávat do hajzlu.Amen.
mazd
15. listopadu 2011 • 18:21
uvědomte si, že hospodyně kněžím většinou dělají nejbližší příbuzné a nebo důchodkyně. Vaše názory asi pramení z blbých vtipů o páterech. Celibát určitě dodržuje min. 95 procent kněží. Zbývající se většinou ožení. Za svůj dlouhý život jsem v jejich řadách ani vzdáleně nenarazila na smilníka jakéhokoliv druhu...
aznom
15. listopadu 2011 • 18:28
Tak to žiješ "celý dlouhý život" v pořádných bludech nešťastníče.Mezi kněžími je smilníků nepočítaně,až by jeden řekl ,že je to parta úchylnejch šmejdů.Denně se o tom dočítáme v tisku.Ovšem,to si chce také přečíst něco jiného než Bibli!
aznom
15. listopadu 2011 • 18:29
"nešťastnice"
dani-el
16. listopadu 2011 • 08:12
Ona ta Bible popisuje taky slušný prasárny.