Komentáře
Motoristé sklouzávají k extremismu. Babiš by měl Macinku za útoky na Ústavní soud odvolat
42 komentářů
Josef Brofský
6
Macinka je nejlepší ministr zahraničí, co jsme měli. Ústavní soud (respektive nadšený fanoušek Milionu chcanek proti demokracii, zaťatý protibabišovec soudruh Baxa), zaútočil na demokracii a parlamentní systém České republiky. Osobně se domnívám, že vláda měla protiústavní požadavky soudruhů z Ústavního soudu ignorovat a v dalším postupu, jak dál se zkorumpovanými soudci, se inspirovat v Polsku či Maďarsku.
Přejít do diskuze
@Uživatel_5417695
V Bruselu nejsou blbí. ČR přijde o dotace, jako o ně přišel Orbán. Česko to nějaký čas bude financovat z rozpočtu, ale dříve nebo později i to dojde. Sekery 600 mld. ročně je neprůchodná a to nastane za rok. Pak se to zhroutí a voliči Babiše na to doplatí nejvíc. Bude se platit u doktora, bude se platit vysoké mýtné atd. Babiš odejde, tihle voliči se rozprchnou do tisíce extrémistických straniček nebo přestanou volit. Jinými slovy, probere nás až náraz do zdi...
V Bruselu nejsou blbí. ČR přijde o dotace, jako o ně přišel Orbán. Česko to nějaký čas bude financovat z rozpočtu, ale dříve nebo později i to dojde. Sekery 600 mld. ročně je neprůchodná a to nastane za rok. Pak se to zhroutí a voliči Babiše na to doplatí nejvíc. Bude se platit u doktora, bude se platit vysoké mýtné atd. Babiš odejde, tihle voliči se rozprchnou do tisíce extrémistických straniček nebo přestanou volit. Jinými slovy, probere nás až náraz do zdi...
Rady vládě od protivládních dezolátů jsou úsměvné. Vláda plní volební program má stabilní podporu, a o tom to je. Proto SLÁVA Babišovi.😎
To nikdy neudělá. Tomu Slovákovi jde jen o sebe, imunitu a svůj byznys. A tyto nevyzrálé děti z líhně IVK jsou mu potřební. O ČR mu přece nejde a nikdy nešlo.
@corpse despy
Jste velmi neinformovaný. Za Babišovy vlády v letech 2020, 2021 naopak nastalo obrovské zadlužování, největší v dosavadních dějinách ČR. Vláda Andreje Babiše zvýšila podíl státního dluhu vůči HDP z 28,5% na téměř 41%. Předchozí vlády zadlužení naopak trochu snižovaly.
https://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1tn%C3%AD_dluh_%C4%8Ceska
Jste velmi neinformovaný. Za Babišovy vlády v letech 2020, 2021 naopak nastalo obrovské zadlužování, největší v dosavadních dějinách ČR. Vláda Andreje Babiše zvýšila podíl státního dluhu vůči HDP z 28,5% na téměř 41%. Předchozí vlády zadlužení naopak trochu snižovaly.
https://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1tn%C3%AD_dluh_%C4%8Ceska
@Alois Žilka Jo pokračuje v muniční inciativě, nemění důchodovou reformu a nakupuje F35, díky že plní Fialův program. Nemáte zač Lojzíku.
Babiš si jen chce jet svý - měnit legislativu tak aby zadlužený Agrofert a další jeho firmy mohly co nejvíc dojit státní kasu, aby celkové legislativní prostředí co nejlépe nahrávalo jeho businessu.... a nějaká zahraniční politika, obrana, prezident,...hádky kolem toho...to všechno mu evidentně je u zadku.
Řekl bych, že naopak má radost z toho, že novináři zaměřují svou pozornost na kdejaký Macinkův a Turkův žblept, zatímco Babišovy čistky státního aparátu, dosazování Babišových nohsledů do státnícho rozhodovacích struktur, atd... nechávají bez povšimnutí, takže Babiš může v klídku svým firmám umetat cestičku ke státním penězovodům.
Řekl bych, že naopak má radost z toho, že novináři zaměřují svou pozornost na kdejaký Macinkův a Turkův žblept, zatímco Babišovy čistky státního aparátu, dosazování Babišových nohsledů do státnícho rozhodovacích struktur, atd... nechávají bez povšimnutí, takže Babiš může v klídku svým firmám umetat cestičku ke státním penězovodům.
Opravdu by mě zajímalo jak přišel redaktor na to že je PP ve světě uznávaný že by snad myslel ty jeho slaboduché výkřiky o Spojených státech Evropských
Je tady strašná bída Miliony lidí cestují do zahraničí i vícekrát do roku, letiště a CK hlásí rekordy. Plné dálnice nových aut. Plná náměstí, kulturní představení, hory, vinné sklepy, lidé nakupují bez ohledu na ceny. A mohl bych pokračovat hodinu....@Alois Žilka
@Uživatel_5480696 ...pravdou je, že Fialovi také o ČR nešlo, ale alespoň se staral o Ukrajince, že😂🤣
Jakmile předseda zjistí, že preferéncie můžu klesiáť, Máca leti, jak namydlenej blesk.
Pokud ale neplatí, poletí předseda.
Správně je bod "C". POLETÍ OBA !
Pokud ale neplatí, poletí předseda.
Správně je bod "C". POLETÍ OBA !
Psi štěkají, ale vláda vládne v pohodě, s většinovou podporou společnosti a úspěšně dál. A o tom to je.😉
Rceni, Smeje se jak mesicek na hnoji, patri k dennimu folkrolu pana Macinky. Je druhym Miroslavem Sladkem. Skoda, ze si nevzal za svuj vzor Jana Masaryka. Vidite tu propast charakteru? Jeho uroven s B a O( dohromady MBO) je srovnatelna s Bratrstvem kocici pracky s jejich pletichami.
@Uživatel_5480696 ... to všechno jsou sice věci důležité, ale na to nejdůležitější jste zapomněl: každý může žít svůj život podle své vlastní volby, nikdo mu nebude diktovat, kolika schůzí se musí zúčastnit, co smí říkat a co nikoliv. Každý se může věnovat své profesi nebo koníčkům podle libosti, podle zájmu o vzdělání a rozvíjet svůj talent v souladu s úsilím, které tomu věnuje. Žilka, Bloudil, Hořejší a mnoho dalších, co sem lezou a otravujou diskuzi jako kolovrátkové, nepochybně preferují návrat do doby, kdy vyvolení řekli, jak to bude a tak to taky bylo, Kdo nesouhlasil, šup do báně nebo do kotelny, soudy soudily tak, aby uplatnily jednotnou stranickou linii. A totalitní nástroje moci se mohly spolehnout na ukázněnou spolupráci hodně velké části obyvatelstva, ať už organizovanou, nebo zcela dobrovolnou.
Babišovcům leží v žaludku ČT (rádi na ČRo zapomínají, kašpaři), občanské aktivity (Milion chvilek pro demokracii), neziskové organizace nazývají parazity bez ohledu na skutečnou podstatu jejich práce, prostě všechno, co představuje svobodu a nezávislost. To je pods*** současného sporu: převrátit pravdu naruby a udělat všechno pro to, aby lidi zase nahnaly do snadno ovladatelného stáda.
Babišovcům leží v žaludku ČT (rádi na ČRo zapomínají, kašpaři), občanské aktivity (Milion chvilek pro demokracii), neziskové organizace nazývají parazity bez ohledu na skutečnou podstatu jejich práce, prostě všechno, co představuje svobodu a nezávislost. To je pods*** současného sporu: převrátit pravdu naruby a udělat všechno pro to, aby lidi zase nahnaly do snadno ovladatelného stáda.
Monitoring SMS komunikace Babiš-Macinka.
Babiš : "toto nemůžete robiť(dosaďte si cokoliv co Macinka zatím spáchal)". Macinka : "Mám pro vás návrh, hlasování o nedůvěře, my nepodpoříme a vy příjdete o většinu a imunitu".
Babiš : "Děláte to dobře, Macinke, jstě nejlepší minister".
Babiš : "toto nemůžete robiť(dosaďte si cokoliv co Macinka zatím spáchal)". Macinka : "Mám pro vás návrh, hlasování o nedůvěře, my nepodpoříme a vy příjdete o většinu a imunitu".
Babiš : "Děláte to dobře, Macinke, jstě nejlepší minister".
Proč by to nabubřelé ego odvolával? Cíl mají společný - destrukci demokratického systému.
K čemu jim jsou veřejnoprávní média, která odmítají papouškovat jejich lži?
K čemu jim jsou soudy, když je nenechají lhát, krást a porušovat ústavu?
K čemu jim jsou veřejnoprávní média, která odmítají papouškovat jejich lži?
K čemu jim jsou soudy, když je nenechají lhát, krást a porušovat ústavu?
Je to logické. Motůrci je devadesátkový šíbr Tykač, jeho převodová páka je Klaus a Macinka dělal Klausovi léta mluvčího. Okamurovy hlasy jsou k dispozici, ostatně Klaus je volil, takže začal boj o ty nejsmradlavější hnědé hlasy...
@Alois Žilka Tak určitě. Třeba většinová podpora splolečnosti pro stranu MOTO s 300,000 hlasy. Vtipálku. Tahle banda vládne pouze z vypočítavosti. Jsou neslučitelní jak voda a olej.
@ignác Prcinka si leda dělá do držky. Komunistický soudruh bureš soudce naštěstí nedosazuje. Ty dosadil ještě notorik v komatu, soudruhu.
@Miloš Tesař V Hradci Králové byl vysoký bolševický funkcionář myslím František? Tesař - naprosto vypatlanej. Nejste příbuzní?
Nevím proč odvolávat macinku,když mluví pravdu. Soudy jsou dosazeny komunistický komunistickým velitelem tak se taky chovaj.ti co to potřebujou čekaj ale on se nestydí v předoti.prostě se chová tak jako dŕíve.
@Alois Žilka Z programu Motoristů:
2026 Odhadovaný schodek: 225 mld.
2027 Odhadovaný schodek: 165 mld.
2028 Odhadovaný schodek 85 mld.
2029 Odhadovaný schodek: 0–5 mld.
Nechceme, aby veřejnoprávní média byla financována přímo ze státního rozpočtu – tím by se stala vládními."
Motoristé svůj program zaprodali za pašalíky. A vláda? Jeden slib za druhým se hroutí. Kde máte doplatek důchodů, příspěvek na jízdné, reformu důchodového systému, zrušení muniční iniciativy, snižování státního dluhu, "slušnost a normální mezilidské vztahy“, "vrátit rodinám daňové úlevy (např. znovuzavedení školkovného a slevy na manželku) a firmám snížit daň z příjmů z 21 % na 19 %", atd. atd.?
2026 Odhadovaný schodek: 225 mld.
2027 Odhadovaný schodek: 165 mld.
2028 Odhadovaný schodek 85 mld.
2029 Odhadovaný schodek: 0–5 mld.
Nechceme, aby veřejnoprávní média byla financována přímo ze státního rozpočtu – tím by se stala vládními."
Motoristé svůj program zaprodali za pašalíky. A vláda? Jeden slib za druhým se hroutí. Kde máte doplatek důchodů, příspěvek na jízdné, reformu důchodového systému, zrušení muniční iniciativy, snižování státního dluhu, "slušnost a normální mezilidské vztahy“, "vrátit rodinám daňové úlevy (např. znovuzavedení školkovného a slevy na manželku) a firmám snížit daň z příjmů z 21 % na 19 %", atd. atd.?
@Uživatel_5734171 ale jdi ty... Měli jsme tu Babiše už nějaký ten rok a žádné zadlužování nenastalo, naopak. Narozdíl od fialový vlády měli velmi dobré výsledky. Vy navrhujete opět vytáhnou z prde... Spolu, stan ,piráty a nechat je likvidovat naší zemi? Protože proč? Protože neunesete, že největší agropodnik dostává dotace tak, jako každý takový podnik v jiných zemích? Tohle není o ničem jiném, než o nesnášenlivosti vůči Babišovi.
@Zuzana Sečánská
Tohle je černá můra pana předsedy.
A bude hůř.
Předseda musí začít jednat a neschovavat se mámě za sukni !
Je sice starý, ale s tím musel počítat, když si přibral pod křídla outěžek v podobě opičích potratů.
Tohle je černá můra pana předsedy.
A bude hůř.
Předseda musí začít jednat a neschovavat se mámě za sukni !
Je sice starý, ale s tím musel počítat, když si přibral pod křídla outěžek v podobě opičích potratů.
@corpse despy
Tak ono to zadlužování minulé vlády bylo tím, že Bureš zvedl mandatorní výdaje - pro hlupáky zákonem dané výdaje. Ekonomika neroste tak, aby to byla schpna absorbovat z daní, proto roste i zadlužení. Tedy nezodpovědnou politikou ANOsekty. Před volbami nasliboval Bureš hory doly a i on teď bude muset brzdit. Dárečky budou až rok před dalšími volbami. A pak se to zase na někoho hodí.
Tak ono to zadlužování minulé vlády bylo tím, že Bureš zvedl mandatorní výdaje - pro hlupáky zákonem dané výdaje. Ekonomika neroste tak, aby to byla schpna absorbovat z daní, proto roste i zadlužení. Tedy nezodpovědnou politikou ANOsekty. Před volbami nasliboval Bureš hory doly a i on teď bude muset brzdit. Dárečky budou až rok před dalšími volbami. A pak se to zase na někoho hodí.
ZUZANA SECANSKA;nevím kde jste sebrala ty procenta,ale nedávno probíhal průzkum a ANO by znovu zvítězilo s necelými 33%To vy asi chodíte na Fórum 24.
Babiš nikdy Prcinku neodvolá, protože by přišel o parlamentní většinu a tím pádem by mu hrozilo vydání k soudu.
@Alois Žilka Nedělejte si legraci. Zrovna dnes jsem četla jak ANO vydupalo s důchodci.
https://ceskeduchody.cz/magazin/ales-juchelka-mimoradna-valorizace-duchodu-neni-na-stole-300-korun-uz-neplati
https://ceskeduchody.cz/magazin/ales-juchelka-mimoradna-valorizace-duchodu-neni-na-stole-300-korun-uz-neplati
@Josef Brofský 😂🤣 Milý Josefe, jestli pak třeba víte, že v případě ignorování předběžného opatření ústavního soudu, by vláda zaplatila mastnou pokutu, hrozily by jí soudy a vše by bez velkých problémů mohlo skončit pádem vlády?
Který chuj napsal, že nechuť vůči prezidentovi je extremismus? Pokud by se poslanci navzájem fackovali tak možná ale i to už tu bylo, za první republiky k podobným incidentům v parlamentu několikrát došlo. Ale ani tehdy to tisk nenazval extremismem. Extrémisté byli lidé jako PolPot, Hitler, Stalin či Idi Amin. Ale nějaký obskurní Macinka? Autor byl zřejmě opilý či sjetý..
@Alois Žilka Máte vlhké sny, tak akorát😁
Tisková zpráva CVVM
Důvěra ústavním institucím – březen/duben 2026
S politickou situací je spokojeno 14 % občanů, nespokojeno 55 %, 30 %
není ani spokojeno, ani nespokojeno. O politiku se zajímá více než
polovina veřejnosti (56 %, z toho „velmi“ 11 %).
Největší důvěře české veřejnosti se těšil prezident a starostové/starostky.
Prezidentovi důvěřovalo 60 % občanů, nedůvěřovalo 25 %, 14 % uvedlo
odpověď „tak napůl“.
Bilance důvěry ve vládu byla vysoce v mínusu, když důvěru vyjádřilo 25 % oproti
46 % nedůvěřujících, dalších 28 % uvedlo „tak na půl“.
Instituce na komunální úrovni vycházely ze srovnání důvěry výrazně lépe: starostovi
či starostce ve své obci/městské části důvěřovalo 56 % a nedůvěřovalo 16 %,
obecnímu zastupitelstvu důvěřovala také nadpoloviční většina občanů (52 %) a 15
% nedůvěřovalo.
Poslanecká sněmovna měla slabší obraz s výrazným podílem střední varianty
odpovědí, kdy byla zaznamenána důvěra 20 % a nedůvěra 41 % občanů a „tak
napůl“ vnímaly důvěru téměř dvě pětiny (37 %) občanů.
V případě Senátu pak vidíme převahu pozitivních vyjádření (39 % důvěra, 28 %
nedůvěra).
Nevyhraněný postoj „tak napůl“ byl výraznější i u důvěry vůči krajským
zastupitelstvům, kde „tak napůl“ uvedly necelé dvě pětiny občanů (38 %),
srovnatelný podíl uvedl, že krajským zastupitelstvům důvěřuje (37%), nedůvěru
vyslovilo 15 %.
Velmi podobné hodnocení získali také krajští hejtmani/hejtmanky (37 %
důvěřujících, 19 % nedůvěřujících, 35 % tak napůl).
Tisková zpráva CVVM
Důvěra ústavním institucím – březen/duben 2026
S politickou situací je spokojeno 14 % občanů, nespokojeno 55 %, 30 %
není ani spokojeno, ani nespokojeno. O politiku se zajímá více než
polovina veřejnosti (56 %, z toho „velmi“ 11 %).
Největší důvěře české veřejnosti se těšil prezident a starostové/starostky.
Prezidentovi důvěřovalo 60 % občanů, nedůvěřovalo 25 %, 14 % uvedlo
odpověď „tak napůl“.
Bilance důvěry ve vládu byla vysoce v mínusu, když důvěru vyjádřilo 25 % oproti
46 % nedůvěřujících, dalších 28 % uvedlo „tak na půl“.
Instituce na komunální úrovni vycházely ze srovnání důvěry výrazně lépe: starostovi
či starostce ve své obci/městské části důvěřovalo 56 % a nedůvěřovalo 16 %,
obecnímu zastupitelstvu důvěřovala také nadpoloviční většina občanů (52 %) a 15
% nedůvěřovalo.
Poslanecká sněmovna měla slabší obraz s výrazným podílem střední varianty
odpovědí, kdy byla zaznamenána důvěra 20 % a nedůvěra 41 % občanů a „tak
napůl“ vnímaly důvěru téměř dvě pětiny (37 %) občanů.
V případě Senátu pak vidíme převahu pozitivních vyjádření (39 % důvěra, 28 %
nedůvěra).
Nevyhraněný postoj „tak napůl“ byl výraznější i u důvěry vůči krajským
zastupitelstvům, kde „tak napůl“ uvedly necelé dvě pětiny občanů (38 %),
srovnatelný podíl uvedl, že krajským zastupitelstvům důvěřuje (37%), nedůvěru
vyslovilo 15 %.
Velmi podobné hodnocení získali také krajští hejtmani/hejtmanky (37 %
důvěřujících, 19 % nedůvěřujících, 35 % tak napůl).
@Uživatel_5734171 shluku divných čísel 1200 miliard dluhů nasekali fialokratické tlupy v čele s arcivojáčkem, 600 miliard ročně chce především žoldák na flintičky a fedrpuše, proto se cpe do Ankary. Stran holdingu Agrofert ( 300 firem ) už hromadu let pobírá dotace zhruba ve stejné výši 1,7 miliardy - letos je to stejné. Takže tyto dotace budou opět vyplaceny, víš, shluku divných čísel - vůbec ničemu nerozumíš, o tom není sebemenší pochyby.