Komentáře
Motoristé sklouzávají k extremismu. Babiš by měl Macinku za útoky na Ústavní soud odvolat
20 komentářů
Babiš si jen chce jet svý - měnit legislativu tak aby zadlužený Agrofert a další jeho firmy mohly co nejvíc dojit státní kasu, aby celkové legislativní prostředí co nejlépe nahrávalo jeho businessu.... a nějaká zahraniční politika, obrana, prezident,...hádky kolem toho...to všechno mu evidentně je u zadku.
Řekl bych, že naopak má radost z toho, že novináři zaměřují svou pozornost na kdejaký Macinkův a Turkův žblept, zatímco Babišovy čistky státního aparátu, dosazování Babišových nohsledů do státnícho rozhodovacích struktur, atd... nechávají bez povšimnutí, takže Babiš může v klídku svým firmám umetat cestičku ke státním penězovodům.
Řekl bych, že naopak má radost z toho, že novináři zaměřují svou pozornost na kdejaký Macinkův a Turkův žblept, zatímco Babišovy čistky státního aparátu, dosazování Babišových nohsledů do státnícho rozhodovacích struktur, atd... nechávají bez povšimnutí, takže Babiš může v klídku svým firmám umetat cestičku ke státním penězovodům.
@Uživatel_5417695
V Bruselu nejsou blbí. ČR přijde o dotace, jako o ně přišel Orbán. Česko to nějaký čas bude financovat z rozpočtu, ale dříve nebo později i to dojde. Sekery 600 mld. ročně je neprůchodná a to nastane za rok. Pak se to zhroutí a voliči Babiše na to doplatí nejvíc. Bude se platit u doktora, bude se platit vysoké mýtné atd. Babiš odejde, tihle voliči se rozprchnou do tisíce extrémistických straniček nebo přestanou volit. Jinými slovy, probere nás až náraz do zdi...
V Bruselu nejsou blbí. ČR přijde o dotace, jako o ně přišel Orbán. Česko to nějaký čas bude financovat z rozpočtu, ale dříve nebo později i to dojde. Sekery 600 mld. ročně je neprůchodná a to nastane za rok. Pak se to zhroutí a voliči Babiše na to doplatí nejvíc. Bude se platit u doktora, bude se platit vysoké mýtné atd. Babiš odejde, tihle voliči se rozprchnou do tisíce extrémistických straniček nebo přestanou volit. Jinými slovy, probere nás až náraz do zdi...
@Uživatel_5734171 ale jdi ty... Měli jsme tu Babiše už nějaký ten rok a žádné zadlužování nenastalo, naopak. Narozdíl od fialový vlády měli velmi dobré výsledky. Vy navrhujete opět vytáhnou z prde... Spolu, stan ,piráty a nechat je likvidovat naší zemi? Protože proč? Protože neunesete, že největší agropodnik dostává dotace tak, jako každý takový podnik v jiných zemích? Tohle není o ničem jiném, než o nesnášenlivosti vůči Babišovi.
Proč by to nabubřelé ego odvolával? Cíl mají společný - destrukci demokratického systému.
K čemu jim jsou veřejnoprávní média, která odmítají papouškovat jejich lži?
K čemu jim jsou soudy, když je nenechají lhát, krást a porušovat ústavu?
K čemu jim jsou veřejnoprávní média, která odmítají papouškovat jejich lži?
K čemu jim jsou soudy, když je nenechají lhát, krást a porušovat ústavu?
Motůrci drží Babiše za koule, neodvolá je nikdy...
Je to logické. Motůrci je devadesátkový šíbr Tykač, jeho převodová páka je Klaus a Macinka dělal Klausovi léta mluvčího. Okamurovy hlasy jsou k dispozici, ostatně Klaus je volil, takže začal boj o ty nejsmradlavější hnědé hlasy...
Opravdu by mě zajímalo jak přišel redaktor na to že je PP ve světě uznávaný že by snad myslel ty jeho slaboduché výkřiky o Spojených státech Evropských
Macinka je nejlepší ministr zahraničí, co jsme měli. Ústavní soud (respektive nadšený fanoušek Milionu chcanek proti demokracii, zaťatý protibabišovec soudruh Baxa), zaútočil na demokracii a parlamentní systém České republiky. Osobně se domnívám, že vláda měla protiústavní požadavky soudruhů z Ústavního soudu ignorovat a v dalším postupu, jak dál se zkorumpovanými soudci, se inspirovat v Polsku či Maďarsku.
Rady vládě od protivládních dezolátů jsou úsměvné. Vláda plní volební program má stabilní podporu, a o tom to je. Proto SLÁVA Babišovi.😎
To nikdy neudělá. Tomu Slovákovi jde jen o sebe, imunitu a svůj byznys. A tyto nevyzrálé děti z líhně IVK jsou mu potřební. O ČR mu přece nejde a nikdy nešlo.
@Uživatel_5480696 ...pravdou je, že Fialovi také o ČR nešlo, ale alespoň se staral o Ukrajince, že😂🤣
Je tady strašná bída Miliony lidí cestují do zahraničí i vícekrát do roku, letiště a CK hlásí rekordy. Plné dálnice nových aut. Plná náměstí, kulturní představení, hory, vinné sklepy, lidé nakupují bez ohledu na ceny. A mohl bych pokračovat hodinu....@Alois Žilka
@Uživatel_5480696 ... to všechno jsou sice věci důležité, ale na to nejdůležitější jste zapomněl: každý může žít svůj život podle své vlastní volby, nikdo mu nebude diktovat, kolika schůzí se musí zúčastnit, co smí říkat a co nikoliv. Každý se může věnovat své profesi nebo koníčkům podle libosti, podle zájmu o vzdělání a rozvíjet svůj talent v souladu s úsilím, které tomu věnuje. Žilka, Bloudil, Hořejší a mnoho dalších, co sem lezou a otravujou diskuzi jako kolovrátkové, nepochybně preferují návrat do doby, kdy vyvolení řekli, jak to bude a tak to taky bylo, Kdo nesouhlasil, šup do báně nebo do kotelny, soudy soudily tak, aby uplatnily jednotnou stranickou linii. A totalitní nástroje moci se mohly spolehnout na ukázněnou spolupráci hodně velké části obyvatelstva, ať už organizovanou, nebo zcela dobrovolnou.
Babišovcům leží v žaludku ČT (rádi na ČRo zapomínají, kašpaři), občanské aktivity (Milion chvilek pro demokracii), neziskové organizace nazývají parazity bez ohledu na skutečnou podstatu jejich práce, prostě všechno, co představuje svobodu a nezávislost. To je pods*** současného sporu: převrátit pravdu naruby a udělat všechno pro to, aby lidi zase nahnaly do snadno ovladatelného stáda.
Babišovcům leží v žaludku ČT (rádi na ČRo zapomínají, kašpaři), občanské aktivity (Milion chvilek pro demokracii), neziskové organizace nazývají parazity bez ohledu na skutečnou podstatu jejich práce, prostě všechno, co představuje svobodu a nezávislost. To je pods*** současného sporu: převrátit pravdu naruby a udělat všechno pro to, aby lidi zase nahnaly do snadno ovladatelného stáda.
Babiš : "toto nemůžete robiť(dosaďte si cokoliv co Macinka zatím spáchal)". Macinka : "Mám pro vás návrh, hlasování o nedůvěře, my nepodpoříme a vy příjdete o většinu a imunitu".
Babiš : "Děláte to dobře, Macinke, jstě nejlepší minister".