Zprávy

Zpět na článek

Šéf fotbalu o budoucnosti: Představil jsem plán Babišovi. Zaměříme se na vyloučené lokality

2 komentáře

Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
zmizely plácky. To skutečně šéf fotbalu a Babiš nevyřeší. My ve dvě hodili tašku do kouta a šli čutat na plácek. Sami jsme si dělali turnaje, jednou za rok šli se sběrem a koupili si "televizák". Nepotřebovali jsme od nikoho ani korunu. Tohle je za úspěchem Masopustů, Panenků a spol.
Uživatel_6113744
@Uživatel_5734171 V okolí našeho domu byly tři hřiště, už není ani jedno.