Zprávy

Zpět na článek

Šéf fotbalu o budoucnosti: Představil jsem plán Babišovi. Zaměříme se na vyloučené lokality

1 komentář

Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
zmizely plácky. To skutečně šéf fotbalu a Babiš nevyřeší. My ve dvě hodili tašku do kouta a šli čutat na plácek. Sami jsme si dělali turnaje, jednou za rok šli se sběrem a koupili si "televizák". Nepotřebovali jsme od nikoho ani korunu. Tohle je za úspěchem Masopustů, Panenků a spol.