Zprávy
Vyjádření prezidenta Petra Pavla k žalobě na vládu: Nenechám omezovat svou roli danou Ústavou
40 komentářů
zase se plácáme ve spoustě odboček, zase posloucháme výroky proruských představitelů ANO, SPD a motoristů. Ztrácíme paměť. Proruská úderka NA NÁMĚSTÍCH v čele s právníkem Reichlem, Majerová, Protiunijní SPD se svým Okamurou A CELÁ TA CHÁSKA S MACINKOU A TURKEM JE ZALEZLÁ v parlamentu A TVOŘÍ VLÁDU TÉTO ZEMĚ. Babiš si je vybral nebo mu byli přiděleni?
To jsou naši REPREZENTANTI!. V ČESKU SE O TOM MLČÍ A V CIZINĚ SE VÍ, ŽE AGENT stb SE V MAROKU STÝKÁ S VRCHNÍMI PŘEDSTAVITELI KGB, má diplomatický pas a za velmi podivných peripetií zakládá Agrofert. Ze svazku KGB se dá vystoupit pouze vypadnutím z okna. A tak tento agent tvrdí, že když je bohatý, nemusí krást jako ti politikové. A je ve vládě, Na financích. A řádí, Nepřátelské převzetí firem, dotační podvody, a dnes nenápadná činnost pro Ruské zájmy. Zadlužování země, zrušení zbrojní iniciativy , ani korunu Ukrajině, snížení výdajů o 21 mld. a vyhlášené nedodržení závazků z HAAGU o 2% HDP. Babiš do Ankary pojede, vrchní velitel armády a bývalý činovník NATO nesmí. Čím by president mohl na tom samitu česku uškodit? Tím, že je proti nedodržení aliančních závazků? To by mohl při neformálním večerním, drinku v kuloárevh utrousit? To je přece ta základní otázka, která se bude v Ankaře propírat. Babiš doufá, že se tam k něčemu prolže. . A nepotřebuje nikoho, kdo by mu to zkazil. Macinka mu kryje záda v roli užitečného idiota. A babiš z úkrytu osnuje. A co asi bude říkat ten Zůna? Asi nic, on přece nemá svůj názor, ten nikoho nezajímá.
To jsou naši REPREZENTANTI!. V ČESKU SE O TOM MLČÍ A V CIZINĚ SE VÍ, ŽE AGENT stb SE V MAROKU STÝKÁ S VRCHNÍMI PŘEDSTAVITELI KGB, má diplomatický pas a za velmi podivných peripetií zakládá Agrofert. Ze svazku KGB se dá vystoupit pouze vypadnutím z okna. A tak tento agent tvrdí, že když je bohatý, nemusí krást jako ti politikové. A je ve vládě, Na financích. A řádí, Nepřátelské převzetí firem, dotační podvody, a dnes nenápadná činnost pro Ruské zájmy. Zadlužování země, zrušení zbrojní iniciativy , ani korunu Ukrajině, snížení výdajů o 21 mld. a vyhlášené nedodržení závazků z HAAGU o 2% HDP. Babiš do Ankary pojede, vrchní velitel armády a bývalý činovník NATO nesmí. Čím by president mohl na tom samitu česku uškodit? Tím, že je proti nedodržení aliančních závazků? To by mohl při neformálním večerním, drinku v kuloárevh utrousit? To je přece ta základní otázka, která se bude v Ankaře propírat. Babiš doufá, že se tam k něčemu prolže. . A nepotřebuje nikoho, kdo by mu to zkazil. Macinka mu kryje záda v roli užitečného idiota. A babiš z úkrytu osnuje. A co asi bude říkat ten Zůna? Asi nic, on přece nemá svůj názor, ten nikoho nezajímá.
@Enigma Divín
Tady nejsi na partajní schůzi nebinární jedinče, tyhle kecy už známe,
Nyní spusť o aférách Fialovo vlády, je jich také dost.
...bývalý činovník NATO nesmí? Ten bývalý byl také komunista v utlačovatelské organizaci zvané ČSLA , ta "chránila" hranice a stálo to hodně životů co tu ochranu nechtěli.
Tady nejsi na partajní schůzi nebinární jedinče, tyhle kecy už známe,
Nyní spusť o aférách Fialovo vlády, je jich také dost.
...bývalý činovník NATO nesmí? Ten bývalý byl také komunista v utlačovatelské organizaci zvané ČSLA , ta "chránila" hranice a stálo to hodně životů co tu ochranu nechtěli.
Opravdu trapný člověk,člověk který pošlapal ústavu ČR se obrací na ústavní soud,komedie.Buďme rádi,že již není v armádě,ale i tak je to ostuda této země.
No faktem je, že kdyby prezident šel Babišovi na ruku, tak tam samozřejmě jede. Z čehož plyne, že tahle pro Pavla od Babiše NATO kletba nemá s Ústavou nic společného. Je to prachobyčejná, lidsky ubohá Babišova pomsta, že Pavel neskotačí jak Babiš píská.
A proto by měl Ústavní soud Babišovi tohle zakazování jednoznačně zatrhnout.
A proto by měl Ústavní soud Babišovi tohle zakazování jednoznačně zatrhnout.
Právník má jasno, ústavní soud zkušenosti a pravidla mohou mít mnohem větší váhu než zákonem dané stanovy..
V praxi zde vidíme, jak straničky,.které bojovaly o samou existenci vstupu do sněmovny mohou dělat nátlak na nejvyššiho ustavniho činitele....
Ústavní soud je jistě moudrý a myšlenkově dále než Okamuea či Macinka a pokud bude chtít, stihne včas svůj verdikt oznámit.
Tohle není vláda kterou potřebujeme.
Jen chaos a boj o přežití, který stejně prohraje jak Okamura, tak Macinka formou posledního volebniho období.
Pak uz o nich nikdy neuslyšime a bude tu krásné ticho.
V praxi zde vidíme, jak straničky,.které bojovaly o samou existenci vstupu do sněmovny mohou dělat nátlak na nejvyššiho ustavniho činitele....
Ústavní soud je jistě moudrý a myšlenkově dále než Okamuea či Macinka a pokud bude chtít, stihne včas svůj verdikt oznámit.
Tohle není vláda kterou potřebujeme.
Jen chaos a boj o přežití, který stejně prohraje jak Okamura, tak Macinka formou posledního volebniho období.
Pak uz o nich nikdy neuslyšime a bude tu krásné ticho.
@Pavel Nyklicek
Stejně bysme mohli mluvit o straničkách Fialovo vlády jako TOP 09, Lidovcích a Pirátech se čtyřmi poslanci.
Stejně bysme mohli mluvit o straničkách Fialovo vlády jako TOP 09, Lidovcích a Pirátech se čtyřmi poslanci.
Drzime palce,ste taky aj nas prezident,stojime za vama Slava... !
myslím že dopadne úplně stejně jako s vydíracími smskami ....(btw je dobře že se to rozstřelí zrovna na tomhle případu (sumit NATO) kam musí v každým případě jezdit exekutiva a ne někdo kdo má v systému ceremoniální úlohu a o prachách nerozhoduje.)
tak jde o to, jestli nejaky mstivy a do sebe zahledeny urednicek, ktery s agentem Buresem vykseftoval posty ve vlade za jeho imunite a nereseny stret zajmu, ma pravo rozhodovat o tom, kam prezident pojede reprezentovat zemi, coz je samo o sobe absurdni predstava. No jak to asi muze dopadnout - jedine ostudou pro luzovladu a toho se Bures samozrejme boji 

Generál bojuje o navýšení majeteku ve zbrojním průmyslu. O Česko mu vůbec nejde, ale pouze se nenechá omezovat v podnikání ve zbrojním průmyslu.
Jsem starý muž, ale cesta Pavla směřuje k okleštění parlamentarismu v Česku, ale kdo chce kam pomozme mu tam.
Stačí se podívat na dějiny demokracie a jak náhle končí.
Stačí se podívat na dějiny demokracie a jak náhle končí.
@Anton Augustin Toníčku asi jsi jediný starý muž v této republice . 🤔
@jir-ka
Tím nemachruji, je to spíše k pláči, ale pokud chceš žít v diktatuře tak vy mladí ji dosáhnete. Studuj Francouzskou revoluci, cesta revolučního vojáka v císaře Napoleona. Studuj staré Řecko a Řím, studuj vývoj v Německu od prvé světové války, studuj komunistický převrat v únoru 48. Vše je jenom boj o moc a prachy.
Demokracie je zázračná, ale velice křehká věc, dějiny ukazují, že nemá dlouhého trvání.
Tím nemachruji, je to spíše k pláči, ale pokud chceš žít v diktatuře tak vy mladí ji dosáhnete. Studuj Francouzskou revoluci, cesta revolučního vojáka v císaře Napoleona. Studuj staré Řecko a Řím, studuj vývoj v Německu od prvé světové války, studuj komunistický převrat v únoru 48. Vše je jenom boj o moc a prachy.
Demokracie je zázračná, ale velice křehká věc, dějiny ukazují, že nemá dlouhého trvání.
Je to Vláda, která je podle Ústavy odpovědná za zahraniční politiku státu. Konečné politické rozhodnutí o zastupování musí odpovídat její odpovědnosti.
Argument.. "vždycky to tak bylo" sám o sobě nestačí.
Jestliže Ústava jasně říká, kdo vede delegaci na summitu NATO, zvyklost je v tomto podružná a pan prezident může brečet jak chce.
Argument.. "vždycky to tak bylo" sám o sobě nestačí.
Jestliže Ústava jasně říká, kdo vede delegaci na summitu NATO, zvyklost je v tomto podružná a pan prezident může brečet jak chce.
@Miroslav Zita Vláda estebáků a gaunerů . Už vidím jak tam Bureš bude blekotat 5 přes 9 . Mršinka se tam bude prezentovat tím svým ***ským ksichtíkem a Zůna bude držet hubu a krok . 🤮
Otázka zůstává proč se Pávek tak snaží aby byl účasten summitu.Ty kecy o ústavě a zvyklostech si může nechat pro svou soudruzku doma.Za tím je a bude něco co se obyčejným lidem neříká,ale pěkné prasárny to budou zcela určitě.
Zrušit senát, ústavní soud a přímou volbu prezidenta, zavést většinový volební systém.
@torstt hele nechcete jít číst třeba parlamentní listy nebo tak něco? tam byste se cítil dobře...mezi svými
@***mka
Netušil jsem, že dnes už existuje kulturní komise, která přiděluje občanům povolené weby a určuje, mezi kterými "svými" se smějí pohybovat.
Když někdo čte jen zdroje, které potvrzují jeho názory, říká se tomu informační bublina.
Zřejmě jste knihovníci ideologické čistoty a ráda ostatní posílate do správných regálů.
S takovým přístupem můžete ovšem bodovat maximálně v davu Milionu chvilek.
Netušil jsem, že dnes už existuje kulturní komise, která přiděluje občanům povolené weby a určuje, mezi kterými "svými" se smějí pohybovat.
Když někdo čte jen zdroje, které potvrzují jeho názory, říká se tomu informační bublina.
Zřejmě jste knihovníci ideologické čistoty a ráda ostatní posílate do správných regálů.
S takovým přístupem můžete ovšem bodovat maximálně v davu Milionu chvilek.
Babiš je natolik slizká osoba. Že ho nastávající ostuda na summitu nijak nevzrušuje. Hlavně, aby tam byl Macron, bude se moci s ním vyfotit…
Roztržka mezi polským prezidentem Karolem Nawrockim a ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským už tomu setkání nasadila korunu, takže žabomyší souboj premiéra a prezidenta v Čechách bude brán jen jako zdejší místní folklór.