Zprávy
Vláda rozhodla: Summit NATO bez Pavla. Žalobu zatím neoznámil, Babiše doprovodí Zůna a Macinka
31 komentářů
Alois Žilka
1
Není nejmenšího důvodu brát sebou poskomunistického hradního opozičníka.
Vláda udělala naprosto správně. Maňásek prezidenta P. Koláře a deepsoroshstánu nemá v Ankaře co dělat!
Chudák nedostudovanej komunistickej rozvědčík... Snad to nevzdá a podá žalobu🤞✌️
@Tomas Rott Ty lži si nechte od cesty až půjdete světem.
Petr Pavel vystudoval Vojenské gymnázium v Opavě, Vysokou vojenskou školu pozemního vojska ve Vyškově a Vojenskou akademii v Brně. Po roce 1989 pokračoval ve studiích na prestižních zahraničních institucích, jako jsou Royal College of Defence Studies v Londýně a King's College London, kde získal titul Master of Arts (M.A.) v oboru mezinárodních vztahů.
Petr Pavel vystudoval Vojenské gymnázium v Opavě, Vysokou vojenskou školu pozemního vojska ve Vyškově a Vojenskou akademii v Brně. Po roce 1989 pokračoval ve studiích na prestižních zahraničních institucích, jako jsou Royal College of Defence Studies v Londýně a King's College London, kde získal titul Master of Arts (M.A.) v oboru mezinárodních vztahů.
@Zuzana Sečánská Zuzano, Zuzano...🤦♂️ Kdy začal ten kovaný bolševik studovat na rozvědčíka a stihl to za komunistu dostudovat? Proč se ztrapňujete, proč hájíte takové "karaktery"?
no budou se asi dit veci, lumpenvlada nechce umoznit prezidentovi zastupovat zemi, kdyz o to ma evidentni zajem a je to i jeho vrcholna kompetence, coz je fakt. Takze prijde zaloba, kterou by meli prohrat..a pokud rozhodne ve prospech prezidenta, coz je opravdu ocekavatelne, tak bude teprve mazec..tohohle bude ten Stbacky podvodnik jeste litovat a dobre mu tak!!
@PEtr Tobes no za 1/ pokud rozhodne ve prospěch prezidenta...a za 2/ pokud tak skutečně rozhodne co se pak stane podle vás?
@OldMonkey pokud rozhodne ve prospech, coz je prece jen nejpravdepodobnejsi varianta, tak bude vlada pod obrovskym tlakem, tedy hlavne Babis, ten by ho tam klidne vzal, ale podlehl vyderacskym motos.acum, aby mel tzv. klid ve vlade, ale takto ho mit stejne nebude..tezko rict, co se bude presne dit, ale bude to zajimave 

Berme to jako akt v posílení Pavla v prezidentských volbách...
@Pavel Nyklicek mno...záleží co teď udela ale ze by ho to posílilo to asi ne
@OldMonkey pokud uspeje se zalobou, tak ho to posili, pokud by neuspel, tak ho to trochu oslabi, ale ne fatalne..takze to stoji za to, nabito ma, protoze pokud ma zajem zastupovat zemi na takovem vrcholnem summitu, vlada by mu branit urcite nemela, to z ustavy proste vyplyva, ale oni to presto delaji...je otazka, co se bude dit dal, tato vladnouci lumpenbanda je schopna i ustavni soud ignorovat, ale to uz by si fakt hodne zahravali...
@OldMonkey nemyslim si, pokud uspeje se zalobou, tak se k nemu prikloni i mensi cast volicu soucasne vlady, kteri jsou tzv. vlaznejsi, ono to muze byt par procent, ale i to se muze hodit
@OldMonkey
Poslouchal.jsem na toto téma velmi rozumnou debatu na ČŘ+ a tam to brali jako jistotu už takto silné pozice nejoblíbenějšího politika.
Babiš říkal, že kandidovat nebude, ale jen klasicky dává vějičku, protože právě prezident je jeho touhou, tak se dozvíme poslední den přihlášky do kandatury , že ho babišky uprosily, ale prezidentem být už nechtěl minule, premiérem také ne, do politike také nechtěl, ale pak nakonec zachránil tisice mrtvých a to rozhodlo..
Poslouchal.jsem na toto téma velmi rozumnou debatu na ČŘ+ a tam to brali jako jistotu už takto silné pozice nejoblíbenějšího politika.
Babiš říkal, že kandidovat nebude, ale jen klasicky dává vějičku, protože právě prezident je jeho touhou, tak se dozvíme poslední den přihlášky do kandatury , že ho babišky uprosily, ale prezidentem být už nechtěl minule, premiérem také ne, do politike také nechtěl, ale pak nakonec zachránil tisice mrtvých a to rozhodlo..
@Pavel Nyklicek - pokud to Pavel podá, tak to Ústavnímu soudu vůbec nezávidím. Háklivější rozhodování ještě neměl. 😎
@Kajetan T az zase tak slozite to nemaji, PP deklaruje, ze nepujde proti stanovisku vlady, jen chce reprezentovat zemi coz je jeho vrcholna ustavni pravomoc...a neni divu, tento summit je opravdu strasne dulezity takze byt primo tam je vyhoda a pro nej tim spis, kdyz tomu rozumi
Tyler Adams
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Tyler Adams
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Tyler Adams
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Smutna doba, kdyz nejaky trestne stihany estebak a ekonomicky migrant ze Slovenska, rozhoduje o tom, jestli '' Cesky prezident '', jenz ma obrovske zkusenosti nejen z NATO, ze nepojede na jeho summit !
@1rozalie Na jakej jeho? Nemáme ještě naštěstí prezidentskou republiku.
@Jarda Bloudil Jj, zato máme "demokratickou" vládu. Vám to nasazování náhubků určitě vyhovuje. Ani Vás nepohoršují v poslední době všechny kauzy ANO.
@Jarda Bloudil to není první důkaz tvé snížené inteligence. Rozalie píše o NATO, že Pavel nepojede na jeho summit.