Komentáře
Buchert: Místo stávky a vzdychání nad poplatky by veřejnoprávní média měla provést změny a zeštíhlit
22 komentářů
Jaroslav Lindner
0
Veřejnoprávní média by měla ignorovat chyby vládní koalice a soustředit pozornost na problémy opozice. Nějaké volby jsou za dveřmi a sekta Agrofertu už nemá, co by voličům slíbila. Leda další rychlobruslařský ovál.
Pan Buchert ,jak jinak vrátil se z oslavy 85 a má nápad? Nyni jde o poplatky o existenci jako takovou ve smyslu nepodléhat náladám vlády ci budoucím vládám ! Mandatorní vydaj na Ct je presně ten moment kdy se Ct stane fackovacím panakem pane Bucherte vy to vite jistě ,ale musite drzet svojí lajnu ,raději směr, lajna je široký pojem? Stacilo by ,jako ve Švedsku či Finsku ,ale to nelze tam je velka davka nezávislosti!Miru zdar!
Kvalitnější zpravodajství na komerčních televizích?-To jako vážně?Ta žumpa na Nově a Primě?
Kdyby se lidé na ČT tak kralovsky neobohhacovali na našich příspěvcích,tak zbyde dost peněz pro zajímavé a kvalitní točení např.nove filmi.
@Jarda Bloudil To jsou slova z let 50 atych pamatuji! Presně takto hovořili komunisté ! Mate důkazy ,jak se Wolner obohacoval či Moravec? A další? Tento nazor šíři trvale do éteru ,kdyz mu dojdou argumenty a to vekice často Slovenský Car co vykosťuje Česko komplet!
@Jarda Bloudil Všiml jsem si Jardo, že téměř z každého tvého příspěvku nakonec vyplyne, že jsi jenom závistivý buran z Nemanic. Zamysli se nad sebou a zkus třeba začít pořádně pracovat, možná že to vyřeší tvé problémy. I když asi ne.
Pro mnoho lidí jsou veřejnoprávní média pohodlně napojená na jistý přísun peněz bez ohledu na to, kolik diváků nebo posluchačů skutečně mají. Když se pak někdo odváží navrhnout změnu systému, ozve se hlasité kvičení.
Připomíná to snahu odehnat prase od plného koryta. Dokud jsou peníze jisté a povinně vybírané, nikomu z těch, kteří z nich žijí, se do změn nechce. Jakmile se ale otevře otázka, zda je takový systém ještě spravedlivý, okamžitě se spustí obranná reakce.
Vždycky mě pobaví, když slyším plamenné projevy na obranu koncesionářských poplatků. Na pódium se postaví člověk, který s vážnou tváří vysvětluje, jak jsou tyto poplatky nezbytné pro demokracii,🤣 kulturu a společnost. Jenže člověk si nemůže nevšimnout jedné drobnosti,.. velmi často jde o někoho, kdo byl přímo nebo nepřímo placen právě z těchto peněz.
Připomíná to snahu odehnat prase od plného koryta. Dokud jsou peníze jisté a povinně vybírané, nikomu z těch, kteří z nich žijí, se do změn nechce. Jakmile se ale otevře otázka, zda je takový systém ještě spravedlivý, okamžitě se spustí obranná reakce.
Vždycky mě pobaví, když slyším plamenné projevy na obranu koncesionářských poplatků. Na pódium se postaví člověk, který s vážnou tváří vysvětluje, jak jsou tyto poplatky nezbytné pro demokracii,🤣 kulturu a společnost. Jenže člověk si nemůže nevšimnout jedné drobnosti,.. velmi často jde o někoho, kdo byl přímo nebo nepřímo placen právě z těchto peněz.
@Miroslav Zita Váš nazor lze přirovnat ke špatně uvařenemu boršči ode všeho něco jen naposlochaná slova od těch poctivych politiků co ,tak umně čerpaji dotačky z EU! KOMSOMOLČE! Prokazatelně na rozdíl od vasich domnělých obviněni a to je rozdíl!
Pan Buchert je jeden z mála novinářů Reflexu, možná jediný, který ví co říká. Jeho názory jsou doufám názory většiny rozumných lidí. 👍
👍 skvěle popsáno!
Proč má rozhlas tolik stanic, proč se mám dívat na nějaký Stardenc či jak se to jmenuje.
Vyhazujou peníze mluví o české tvorbě a vysílají italské, anglické a další vykopávky které nikdo ve světě nechce. A ty jejich Tv rady za těžké peníze. Měli by začít od sebe!
Proč má rozhlas tolik stanic, proč se mám dívat na nějaký Stardenc či jak se to jmenuje.
Vyhazujou peníze mluví o české tvorbě a vysílají italské, anglické a další vykopávky které nikdo ve světě nechce. A ty jejich Tv rady za těžké peníze. Měli by začít od sebe!
Dobrý článek pane Buchert, díval jsem se na dvě hlavní komerční stanice - zprávy, o tyátru na Kavčích horách ani muk, což mě potěšilo.
Hezký den.
Hezký den.
Tolik písmenek pro to, co se stane tak i tak.
@Radek Novák
Stane se, že konečně budeš platit tv poplatky v novém zákoně, fifty fifty mladíku.
Proč je mají platit dědkové nad hrobem a ty jsi na ně nedal pravděpodobně ani korunu.
Stane se, že konečně budeš platit tv poplatky v novém zákoně, fifty fifty mladíku.
Proč je mají platit dědkové nad hrobem a ty jsi na ně nedal pravděpodobně ani korunu.