Zprávy

Zpět na článek

Romové nemusí platit za léky? 10 hoaxů, které Čechům motají hlavy

7 komentářů

mysh.82
11. listopadu 2011 • 17:40
Taky jsem čekal víc než jen opsání informací z jiné webové stránky. Bohužel, jak se tak dívám na Reflex.cz, tak je to tu normální praxe. Přitom by asi nebyl moc těžké, najít pár odborníků, kteří by mohli něco říci k pozadí hoaxů.
mamutka
11. listopadu 2011 • 11:31
V popisovaném případě se mohlo jednat o držitele osvědčení o hmotné nouzi. Je to papír, který každý měsíc opakovaně vydává místní úřad lidem s nízkými příjmy. Na základě tohoto potvrzení držitel neplatí 30 Kč regulačního poplatku. Ze svého mu "dobrovolně" poskytuje majitel lékírny. Takže v případě, že na receptu jsou léky bez doplatku, jen s 30 Kč regulačním poplatkem. neplatí opravdu nic. Doplatky ale by platit museli.
fakov
11. listopadu 2011 • 14:38
Takže za léky platí, ale neplatí regulační poplatek? Ale to je fakt něco jiného, než že "neplatí za léky".
veleknez
11. listopadu 2011 • 09:17
Jen by mě zajímalo, jesli autor článek jen vykradl z Hoaxu, nebo jestli se vůbec ověřoval zjistit nějaké fakta?
kashe
10. listopadu 2011 • 17:18
Jenom bych ráda k tomuto "hoaxu" dodala, že moje sestra byla jednou z obětí, vše řesila policie, na seznamu obětí tohoto úchyla bylo přes 60 dívčin!! Cizinec s lékařským vzděláním u soudu tvrdil, že nevěděl, že je tento způsob obtěžování trestný.....
Takže milý Hoax.cz, kdopak nás to tady klame.....???? O_o
stierlitz
10. listopadu 2011 • 16:44
Nemáte v redakci volné místo? Já jenom, že jít na hoax.cz, doslova tam obšlehnout deset odstavců a vytvořit tak 'článek' bych za tu jistě nikterak mizernou mzdu zvládl taky...
sendyman
10. listopadu 2011 • 19:34
A já bych mohl dělat kultůrní a zahraniční rubriku - umím stahovat vídejka z Trouby!