Komentáře

Zpět na článek

Ani mrtví, ani sankce, ale internet a krávy. Čím Putin naštval Rusy a hrozí jeho pád?

7 komentářů

Jarda Bloudil
Miláčkové,Tramp zveřejnil zdravotní zprávu:a tam se píše mimo jiné že je v nejlepší kondici.Takze kdo mu tu spila do hrobu tak si nechá zajít chuť.Podle prognozi tu bude ještě dlouho
Avatar - ALOIS  KRYM
ALOIS KRYM
Jak z článku vyplývá, není v Evropě takový přední politik, který by měl tak ohromnou podporu občanů své země jako má Putin, a o tom to všechno je.😎
Marcela Kocianová
no - já zase "nemusím" Ukrajinu !!!
Igor
Nikdo neni nenahraditelny! Nikdo! Ivestuje miliardy USD do vyzkumu starnuti... Cas ale nezastavi! A uz ho nema moc, snad uz malo. Snad skonci s Kacerem, Slabisem (pry volby 2036 chce vyhrat! 🤣🤣🤣) a timto ... vlady starcu, kteri nemaji, co ztratit!
Jarda Bloudil
O matičce Rusy opět mylné dezinformace.
Avatar - Joska Oltec
Joska Oltec
@Jarda Bloudil Ta tvá matička je nějak silně zanedbaná a navíc alkoholička.
Avatar - Joska Oltec
Joska Oltec
Machorka, laciná samohonka, řepná kaše, pohanka. To rurálním mužikům zhusta stačí k životu a pokud mají štěstí, lacino zakoupí i nějaký ten urvaný klozet z Ukrajiny a usadí jen do hlíny nad díru vedle své děrevni. Žijí pak s pocitem moderního světa.