Zprávy

Zpět na článek

Zašlá sláva Internet Exploreru. Jeho tržní podíl poprvé v historii klesl pod 50 procent

7 komentářů

forejt
6. listopadu 2011 • 19:19
svet krizuji zpravy,ze IE ma vyraznou tech. chybu.Vsechno ma chybu,jen to najit.
sirien
4. listopadu 2011 • 00:06
...a sledovalo se co lidi používaj dobrovolně, tak je IE pod 50% už dávno. Jenže velký firmy sou prostě konzervativní.
sendyman
5. listopadu 2011 • 04:24
Jo, to je naprostá pravda. Ale navíc, ta banda okolo Mozilly někde dělá chybu. Teď například, v 7.01, se mi nezobrazuje korektně Wordpress. Tak jsem si musel, snad po 6-8 letech, nainstalovat IE, abysem si mohl pokecat se známejma na jejich blozích...
sendyman
5. listopadu 2011 • 04:27
Což je samozřejmě k nasrání, protože IE a jeho "vychytávky" vůbec neznám. Takže všechno v Mozille, kterou mám "vyladěnou" podle svýho, ale když si chci pokecat, tak přepnout na IE...
sendyman
5. listopadu 2011 • 04:34
Jo, a ještě něco. Od tý doby, co ho mám (asi 14 dní), tak - a toho jsem se chtěl právě vyvarovat, co používám Mozillu tak neznám virus, a to celý léta jedu na Avastu - se mi furt cpou do kompu nějaký aktualizace a záplaty....
sulsak
3. listopadu 2011 • 21:48
Safari má len 5%, ale jeho renderovacie jadro, WebKit, je aj v Chrome (Firefox musí mať vlastné, inak by asi neprežili) S.
aznom
3. listopadu 2011 • 16:39
Toto nemá nic společného se "slávou neslávou".Toto je zcela obyčejný vliv konkurence.
V dobách 100 procentech Exploreru Vyhledavače Firefox,Chrome aj. prostě neexistovaly.
Dnes mají lidé na výběr,což je dobře.