Zprávy

Zpět na článek

Ze superhrdiny padouchem. Americký "SuperVáclav" Phoenix Jones skončil u soudu

3 komentářů

sirien
14. října 2011 • 18:19
yeah... Watchmen se všim všudy - slavné začátky, následně žaloby, ukončení a pak kriptycký návratat...

...bez Mr. Manhattana by to ještě šlo, ale bez Rorsacha to nemá tu správnou šťávu.

Hlavně mě baví jak může někdo tohodle typa srovnávat s tim pražskym tupcem - tenhle týpek má za sebou bojový umění a staví se proti přesile rváčů, skutečnejm zlodějům... zatimco ten tupec u nás mává kýblem a hází hovnama.
Mám takové tušení, že před soudem skončil špatnej superhrdina.
sagitt62
15. října 2011 • 02:27
Tuším,že máte pravdu. I když to není zrovna můj šálek čaje... Tedy ti SUPER... Nicméně ten pražskej ťunťa(­***ma­zač+vaj­gloto­pič) dopadne nejspíš líp Až mu někdo( v dohledné době) zpracuje ksicht do krychličky a zadel do konusu,ještě ochotně zaplatíme nejen jeho léčbu,ale i výjezd spec. jednotky policie,která dopraví v poutech k soudu zlosyna,který mu "kry­chova­toko­nuso­vání" způsobil
sirien
15. října 2011 • 23:03
Nejsme v USA. Až mu někdo zaslouženě rozmlátí tlamu, tak to nejspíš nikoho nebude moc zajímat. Pokud by mu teda nedal do těla tak že by si ho rovnou odvezli do nemocnice na dlouhodobý pobyt... ne že bych to Vašíkovi tak trochu nepřál, v takovém případě doufám, že by dotyčného nikdo nechytil ani neindentifikoval.