Komentáře

Zpět na článek

Česko je ráj autentických prasáren

54 komentářů

pek76
10. září 2011 • 07:32
moraváci ( pardon, v době politické korektnosti by se mělo říkat češi z moravy, že ? ), myšlena oblast mezi brnem, znojmem, břeclaví, zlínem, prostějovem a zpět do brna sou zaostalí tragédi, protože ve volbách vždy volí nesprávnou stranu politického spektra, zatímco západní strana vysočiny volí stále dokola a pouze správně .. kupodivu, u koryt už na barvách tolik nezáleží, změna mančaftu a barvy dresu během mandátu je normální a v pořádku, nu a obyčejný člověk se nestačí divit, co z naší "špičkové" politiky leze za výplody .. moraváci sou líné vši, které nic neumí, proto jejich vesnice vypadají jak vypadají .. moraváci sou tragičtí vinaři, kteří tomu nerozumí, proto se to v libovolných sklepech tak hemží značkama z celé republiky, to se lidi jezdí osobně těm troubům vysmát .. jo jo, foukneš do báně a máš pěťák, viď volé
sendyman
10. září 2011 • 21:34
Co je to za volovinu?
Vždyť o tom ten článek vůbec není!
lobineu
9. září 2011 • 20:13
viz příspvek níže, kde sendyman píše, že online je pro blbce a tištěný je jiná liga. Mýlí se. Pokud jsem za poslední rok koupil namátkou cca 2x tištěný Reflex, byla jeho úroveň přibližně na stejné úrovni jako online. Takže mi z toho vyplývá, že tištěný Reflex si již nekoupím do té doby, než se rapidně změní články v online.
sendyman
9. září 2011 • 20:48
To je samozřejmě Váš názor., který respektuji. Já zase samozřejmě souhlasím, že tištěný RX už není to, co býval. Ale pořád se to číst dá. Pečínku můžu skoro vždycky, ale ten tady prakticky nepublikuje. Asi ví proč.
Kdysi býval onlajn "nástavbou" tištěného. Myslím tím ty diskuse, co se pod články vedly. Dneska je to žumpa. Jsou to, alespoň pro mne, "dvě rozdílné firmy"...
Ale já to považuji za hroznou chybu, tohle (tím teď nemyslím zrovna tohohle Holce, ale ta různá panoptika obrázků, stažených z netu) podbízení se sraček za cenu klikanců ve prospěch zisku z reklamy...
el.mimo
9. září 2011 • 21:17
Celkem výstižné memento naší žurnalistiky:
http­://www­.pooh­.cz/po­oh/a­.asp?a­=20173­68 **
sendyman
10. září 2011 • 06:11
Na to se nedá nic říct...
lobineu
10. září 2011 • 02:13
Víte, mně je to prostě líto. Žumpou se online stal s úrovní a kvalitou online článků a tím, že spousta lidí přestala - kvůli kvalitě - tištěný Reflex kupovat. Pokud si vzpomínám, tak jsem kdysi neměl problém si Reflex koupit i když jsem věděl, že za týden si stěžejní články budu moct přečíst online. Dneska mi to ani nenapadne. Ale stejská se mi po těch čtvrtcích, kdy jsem se těšil, jak si ho koupim...
sendyman
10. září 2011 • 06:12
A nemáte pravdu!
Jenže, já teď nemám čas...
jamilen
9. září 2011 • 11:13
Čtu stálé narážky na Babiceho. Pan Polreich je na něj přímo zatížený, ale mně vyhovuje jeho vaření i rady, jak a čím nahradit určitou ingredienci, nebo koření, když u nás podobné neseženu. To pan Pohlreich nepřipouští.
Pohlreich je machr pro hotelové vaření, ale pro mou rodinu nedám dopustit na pana Babiceho.
sendyman
9. září 2011 • 11:45
To je ale právě ten problém, o kterém píše Holec. Babica není kuchař, ale "Mr. Náhražka". V kuchyni se pohybovat umí, je šikovnej (hlavně prohazovat, to mu jde! ), ale není KUCHAŘ.
Protože když KUCHAŘ vaří "žampionovou omáčku", tak použije žampiony. Zatímco Babica "když nemáme žampyjóny, tak tam dáme jiný houby". Jenže, o tomhle "kuchařina" není.
Když něco nemám, tak to nevařím. Salám s cibulí si můžu zalít vodou sám, na to nemusím chodit do restaurace!