Zprávy

Zpět na článek

První evropská debata před publikem: Vondra, Gregorová či Farský o Ukrajině i klimatu

6 komentářů

Pavel Molík
19. dubna 2024 • 13:30
Jaká demokratická debata s eurohujerskými fanatiky typu Nerudové či Kolaji ? Je zapotřebí pro započetí demokratické debaty respektovat základní postuláty resp. narativy = EU v současné podobě funguje jako úhlavní nepřítel evropské civilizace se svými podvodnými škůdcovskými programy typu Migračního paktu s tzv. povinnou solidaritou v podobě placení výpalného za migrační vetřelce nebo podvodným projektem Green deal na základě uhlíkově-neutrálních bludů z katechismu zelené věrouky a s povinným placením vyděračských emisních povolenek. EU v současné podobě je zločinecký syndikát, který pod rouškou eurodotací buduje totalitu všech totalit a do maxima ožebračuje obyvatelstvo Evropy tak, aby prasátka z bruselské věrchušky mohla spokojeně chrochtat. Já jsem hlasoval pro vstup do EU typu EHS, která ctila práva občanů a ctila suverenitu států Evropy. Ovšem pak přišel podraz od rodící se bruselské věrchušky v podobě podvodné Lisabonské smlouvy tak, aby suverenita členských zemí byla postupně zlikvidována a ČR se stala zaostalým vazalským územím. Proto jakožto podvedený Evropan neuznávám bruselské směrnice a další zhovadilosti bruselské administrativy, protože jde o nelegitimní projev zlovůle budovatelů bruselské diktatury.
giorgio287
17. dubna 2024 • 10:10
Na to se není třeba dívat. Eurosoudruzi poručí větru dešti, hubou zaženou Rusa za Ural a multikulturně nás obohatí černými hubami.
Richard Šebesta
17. dubna 2024 • 11:11
@giorgio287 Je to skoro přesné já bych dodal ještě muslimy.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
17. dubna 2024 • 07:48
Jednu otázku bych položil v angličtině, publikum si zaslouží nějakou tu legraci...
Avatar - epr3}
epr3
17. dubna 2024 • 07:13
A Danuše Blbuše tam nebude? To o hodně přicházíme....😊.
jerryx
17. dubna 2024 • 07:28
@epr3 Farský ji důstojně zastoupí, stejně tak pirátka Gregorová s názory čtrnáctileté holky.