Zprávy

Zpět na článek

Nový slovenský prezident bude proruský populista, píší západní média. Podle ruských podporuje mír

9 komentářů

Frantisek Najman
7. dubna 2024 • 18:22
Co píší západní média jsou jen samé lži, co píší ta ruská, mne nezajímá. Ale urážet a známkovat někoho lze svobodně jen v komunistické totalitě a to tu teď máme. V demokracii to není možné! Tu válku nelze vyhrát, jen to dohnat do 3 světové jaderné. Pokud Rusko Západ dožene do kouta, tak se začne Rusko bránit vším co bude mít k dispozici a ty jaderné zbraně má. Řešení je opakovat referenda bez účasti Ruska, EU a USA, na př. za organizace Tureckem, či jiným nijak nezapojeným a nezávislým státem. A jen občané tam žijící by svobodně rozhodli zda se chtějí vrátit pod správu Kyjeva, nebo samostatnost v rámci Ukrajiny a nebo zůstat pod správou Ruska. Proto slovenský prezident má pravdu, když žádá mírové řešení.
reproman
7. dubna 2024 • 14:22
Proruský kryptohomosexuál. To je bizár, jaký by snad ani Landsman nevymyslel...
PEtr Tobes
7. dubna 2024 • 14:26
@reproman je to naprostry bizar...fasounci a prokremelsti homofobove si zvoli kryp­tote­plome­ta..­.ze je jen ficuv pejsek jim nevadi, to jim vyhovuje, Slovensky stat 2.0 je tu...
Richard Šebesta
7. dubna 2024 • 17:29
@PEtr Tobes Pronatovští a váleční FANATICI jako ty mají problém. Já jsem zase rád,že v sousední zemí budou mít rozumnou vládu i presidenta.
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
7. dubna 2024 • 14:18
Měli by jste si najmout ještě jednu uklízečku, na ty Vaše zvratky a jedovaté sliny.
giorgio287
7. dubna 2024 • 13:42
Chciválkové mají blbý den. Ožerou se černým pivem.🤣
Richard Šebesta
7. dubna 2024 • 17:31
@giorgio287 Přesně. Mohou jít ještě před slovenskou ambásadu a protestovat proti výsledku voleb
Tom1122
7. dubna 2024 • 13:41
Slovensko směřuje spolu s Maďarskem do totální izolace a světovému postavení jako má ,,velmoc,, Bělorusko.Jejich volba...
Papanikula
7. dubna 2024 • 13:28
A není proukrajinsky populista ?