Zprávy

Zpět na článek

Při půlmaratonu v Praze mělo zdravotní obtíže mnoho běžců. Byl aktivován traumaplán

8 komentářů

Pavel Nyklíček
7. dubna 2024 • 21:14
V článku se píše o 20⁰ C.....?
A co kdyby bylo 22?
Všichni tito nadšenci běháni na dvou nohou by se měli podívat na fakt, že těm co by běhat opravdu měli, dala příroda nohy čtyři.
Marta Sixtová
7. dubna 2024 • 11:41
Přesně takové reakce, jaké jsou v diskuzi, jsem očekávala. Pokud možno nevrlé, nerudné, škodolibé nebo i nenávistné. Bylo by tak těžké napsat něco v tom smyslu, že někteří ze závodníků byli dobří, že to přes vedro zvládli ? Asi ne, to by nebyla rétorika a la Zeman Zlatoústý (jako kupř.: jen debil nebo blbeček ve vedru závodí") .
reproman
7. dubna 2024 • 12:36
@Marta Sixtová On tu někdo psal něco nevrlého a odsuzujícího, ba nenávistného, nebo dokonce o debilech a blbečkách? Či jak jste na to přišla?
Pavel Nyklíček
8. dubna 2024 • 14:32
@Marta Sixtová
Je dobré celou záležitost vidět i z pohledu přirozenosti.
Lidská činnost svým zápalem vytváří aktivitu ne zcela přirozeně té, pro kterou jsme byli stvořeni.
Zvířátka mají nohy 4 a tak je jim běh v přírodě přirozený.
Člověk má nohy dvě, běh je nepřirozený a na asfaltu mezi auty zvlášt.
Pak padají jak mouchy a běh už není pro zdraví ale o zdraví.
bella.
7. dubna 2024 • 11:22
2 roky seděli na homeoffice to za a) a za bé) pokud tam byli ukrajinští hoši a mladí muži , v Praze houfně zastoupení v populaci, kteří se chtějí stůj co stůj asimilovat, pak nesmí chlastat!
----------------------------------- -------------------------------------------------
reproman
6. dubna 2024 • 19:11
Já dnes tahal v kýblech beton na kopec. Ale nejsem sportovec, no. Jenom makám rukama.
pinkkk
6. dubna 2024 • 17:39
...běžci si na vedro stěžovali...
Tak nevím, mám se umlátit smíchy?
Pavel Nyklíček
8. dubna 2024 • 14:33
@pinkkk
Bylo 20⁰! To by padl i Babiš 🤣